Teşkilat Francis Kimdir?

16.10.2022

0 Yorum

Teşkilat Francis karakterini 1989 İzmir doğumlu yakışıklı oyuncu Yunus Narin canlandırıyor.

Teşkilat Francis Kimdir?

Teşkilat Francis kimdir? TRT ekranlarında 3 sezondur yayın hayatına devam eden Teşkilat dizisi her sezon yeni oyuncular ekleyerek hikayeyi daha da ilginç hale getirmeyi başarıyor. Teşkilat dizisi yeni oyuncularına bakacak olursak, 3. Sezonda kadroya dahil olan Francis karakteri dikkat çekiyor. Hem hikayenin seyri açısından, hem de yakışıklılığı ve oyunculuk yeteneğiyle öne çıkan Teşkilat Francis kimdir, Teşkilat Francis rolünü kim oynamaktadır, birlikte öğrenelim.

Teşkilat Dizisi Francis Kimdir?(Yunus Narin)

Teşkilat Francis karakterini 1989 İzmir doğumlu yakışıklı oyuncu Yunus Narin canlandırıyor. İzmir 9 Eylül Üni. Güzel Sanatlar’dan mezun olan yakışıklı oyuncu ilk kez ağır bir proje olan Yılanları Öcü dizisinde kendisini göstermiş ve zor bir projede başarılı bir performans sergileyerek dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Yunus Narin boyu 1.74 olup, oyunculuk kariyerinde ne yazık ki fazla dizide izleyemedik kendisini. Dizilerin yanında tiyatrolarda rol alan Yunus Narin’in tek yeteneği oyunculuk da değil. 2018’de Açı Kenar Açı adlı tiyatro oyununda da Yönetmen Yardımcılığı görevini üstlenen Teşkilat dizisi Francis, görev aldığı her rolde başarılı olmaya devam ederken, yakışıklılığı ile de genç kızları kendine hayran bırakıyor. Teşkilat Francis karakterinde tanıdığımız Yunus Narin, daha önce hangi projelerde yer aldı, buna da bir göz atalım.

Teşkilat Francis Nerelerde Oynadı?

teşkilat francis

Teşkilat Francis rolünde izlediğimiz Yunus Narin, başarılı yapımın kadrosuna 3. Sezonda dahil olan isimlerden bir tanesi. Hem hikayenin seyri açısından önemli bir rolde izlediğimiz Teşkilat Francis, Yunus Narin tarafından başarıyla canlandırılmaktadır. Teşkilat Francis Yunus Narin, 2014 yılında ilk oyunculuk deneyimini yaşadığı Yılanların Öcü dizisinin ardından 2017’de İstanbullu Gelin dizisinde flashback’lerde Garip’in gençlik yılları olarak kendisine yer bulmuştu. Bunun ardından 2019 yılında Sevgili Geçmiş dizisinde izlediğimiz Yunus Narin son olarak Son Yaz dizisinde Eray karakterini canlandırdıktan sonra Teşkilat Francis rolü ile yeniden karşımıza çıkmıştır. Yakışıklı oyuncuya instagram üzerinden /yunusnarin kullanıcı adını aratarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ