Yalı Çapkını Pelin Kimdir? Yalı Çapkını Pelin Nerelerde Oynadı?

10.12.2022

0 Yorum

Bu yazımızda; Yalı Çapkını Pelin Kimdir? sorusuna cevap arayacağız. İlk bölümünün yayınlandığı 23 Eylül 2022 tarihinden bu yana reytinglerde zirvede yer alarak kanalını memnun eden Yalı Çapkını dizisi oyuncu kadrosu ile zaten bu başarılı yakalayacağının sinyallerini vermişti.

Yalı Çapkını Pelin Kimdir? Yalı Çapkını Pelin Nerelerde Oynadı?

Bu yazımızda; Yalı Çapkını Pelin Kimdir? sorusuna cevap arayacağız. İlk bölümünün yayınlandığı 23 Eylül 2022 tarihinden bu yana reytinglerde zirvede yer alarak kanalını memnun eden Yalı Çapkını dizisi oyuncu kadrosu ile zaten bu başarılı yakalayacağının sinyallerini vermişti. Türk televizyon ve tiyatro modern tarihinin usta isimlerini bir araya toplamışlardır. Bu sayede yakaladığı başarı, tanınmayan oyuncular için ise harika bir tanınma fırsatıdır.

Mert Ramazan Demir tarafından canlandıran Ferit karakterinin sevgilisi olarak izlediğimiz Pelin kimdir sorusuna cevap arayalım. Yalı Çapkını Pelin hangi dizilerde oynadı sorusunun yanıtını da yazının devamında bulabilirsiniz.

Bu yazıda neler var?

Yalı Çapkını Pelin Kimdir?

yalı çapkını pelin

Son 5 yıldır ekranlarda gördüğümüz güzel oyuncunun gerçek adı Buçe Buse Kahraman’dır. Pelin rolünde karşımıza çıkan güzel oyuncu 26 yaşında olup, İzmir doğumludur. Yalı Çapkını Pelin boyu 170 cm olup, İzmir 9 Eylül Üni. Güzel Sanatlar Fak. Oyunculuk bölümü mezunudur. Profesyonel bir eğitim aldığını, rol aldığı dizilerde izleyicisine göstermiştir.

Yalı Çapkını Pelin Kimdir Yalı Çapkını Pelin Nerelerde Oynadı

İlk oyunculuk deneyimini beyaz perdede yaşayan Buçe Buse Kahraman, 2017 yapımı Kötü Çocuk adlı filmde Neşe rolünü canlandırmıştır. Bunun yanı sıra dizilerde de sık görmeye başladığımız isimler arasında yer alır.

Yalı Çapkını Pelin Nerelerde Oynadı?

Buçe Buse Kahraman’ın hayat verdiği Yalı Çapkını Pelin karakteri, ilk oyunculuk tecrübesini sinemada yaşadıktan sonra 2018 yılından bu yana farklı projelerde karşımıza çıkmıştır. Televizyonlarda ilk kez Çarpışma adlı dizide aldığı Meltem rolüyle izledik. Hala yayını devam eden Fox yapımı Yasak Elma dizisinde bir dönem Lila Argun rolünde izlediğimiz güzel oyuncu Uyanış: Büyük Selçuklu adlı yapıtta da Livya karakteri ile beğeni toplamayı başarmıştır. Son olarak 2021 yapımı Baş Belası (Nermin) ve 2022 yapımı Ben Gri (Selin) dizilerinde izlediğimiz Buçe Buse Kahraman oynadığı diziler Yalı Çapkını Pelin karakteri ile devam etmektedir.

Önemli projelerde yer alan ve her geçen gün hayran kitlesini genişletmeyi başaran genç oyuncu, sektörde kalıcı olacağına dair ciddi işaretler vermiştir.

Yalı Çapkını Pelin instagram hesabı ise /bucekahraman adıyla erişilmektedir. 200 binin üzerinde takipçisi olan Buçe Buse Kahraman’ın bu proje bittikten sonra nerelerde görüleceği ise şimdiden merak konusudur.

Dizinin bir başka güzeli; Yalı Çapkını İfakat Korhan Kimdir? yazısını buradan okuyabilirsiniz.

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ