Kartepe’de Yazlık Sinema Sezonu Başladı- Güncel Haberler

20.06.2022

23 Kişi Okumuş

0 Yorum

Kartepe’de Yazlık Sinema Sezonu Başladı- Güncel Haberler

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın projesi olarak 2 yıl önce başlayan “Açık Hava Sineması” bu yılda devam ediyor. Babalar Günü’ne özel bu hafta sonu “Sen Benim Herşeyimsin” filmi Kartepeli sinemaseverlerle buluştu.

 

BABALAR GÜNÜNE ÖZEL

Açık havada sinema izleme keyfini nostaljik olmaktan çıkararak günümüze taşıyan Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın talimatıyla hayata geçen “Açık Hava Sineması” Ertuğrul Gazi Mahallesi Kanal Park’da Babalar Günü’ne özel “Sen Benim Herşeyimsin” filmiyle bu hafta sonu sezonu açtı.

 

KOCAMAN’DA KATILDI

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın yanı sıra belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri de Kartepelilerin film keyfine eşlik ettiler. Sinema keyfinde Kartepelilere çeşitli ikramlar yapıldı.

 

KARTEPELİLER KEYİFLİ BİR AKŞAM GEÇİRDİ

Yazlık Sinema etkinliğine katılan Kartepeliler güzel bir yaz akşamı geçirmenin heyfiyle Başkan Kocaman’a teşekkür ettiler. Kartepemizde böyle güzel nostaljik ve sanatsal bir etkinliğin mahallemize kadar gelmesi çok sevindirici. Hem biz anılarımızı tazeliyoruz, hem de çocuklarımıza tabletsiz, telefonsuz yılları daha iyi anlatma imkanı buluyoruz ifadelerinde bulunan Kartepeliler, emeği geçen herkese teşekkür ettiler.   

 

FİLMİN KONUSU

Kartepe’de büyük bir ilgi gören 2016 yapımı “Sen Benim Herşeyimsin” filminde çok küçük yaştayken öksüz kalan Sedat, babasının ona öğrettiği en önemli dersi, "korkunun gözünün içine bakmadığın sürece onu yenemezsin" mottosunu beynine kazır. Çıralı’da yenemediği korkuları ve babasından hatıra hayat tavsiyesi ile günübirlik ilişkiler ve işlerle hayatını geçirir. Ancak bir gün bu sakin hayatı bir anda değişiverir. Günü birlik ilişkilerinden biri olan Pınar, Sedat'ın kucağına bir bebek bırakıp aynı hızla ortadan kaybolur. İstanbul'a gelip Birol sayesinde iş bulan Sedat'ın hayatı artık kızının etrafında dönmektedir. Baba-kızın masal gibi geçen eğlenceli hayatları annenin tekrar ortaya çıkmasıyla bir kez daha kaos haline döner. Yönetmen koltuğunda Tolga Örnek'in oturduğu filmin başrolünü Tolga Çevik üstlenirken, filmin kadrosunda kendisine kızı Tuna Çevik, Melis Birkan ve Cengiz Bozkurt eşlik ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ

[php][/php]