Kasaba Dizisi Konusu ve Oyuncuları

07.01.2023

0 Yorum

Kasaba dizisi konusu 2 kardeş ve bunların çocukluk arkadaşlarının arasında geçiyor.

Kasaba Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Netflix imzalı yeni bir dizi projesi izleyicilere göz kırpıyor. Ücretli dizi/film platformu olan Netflix, reklamsız dizi keyfini yaşatırken, her geçen gün yeni projelerle abonelerinin karşısına çıkıyor. Son olarak duyurusu yapılan Kasaba Dizisi konusu ve oyuncuları hakkında biraz bilgilendirme yapalım.

Kasaba Dizisi Konusu

Online dizi platformu olan Netflix’te yayına girecek olan Kasaba dizisi konusu 2 kardeş ve bunların çocukluk arkadaşlarının arasında geçiyor. Orijinal bir konusu olan dizi, bu kardeşlerin annesi vefat ettikten sonra memlekete dönüşleri ile başlıyor. Hikayenin garipleştiği kısım ise, bu iki kardeş ve arkadaşlarının yüklü bir miktar para bulmasıdır. Buradan başlayan maceraların nereye gideceği merakla beklenirken Kasaba dizisi nerede çekiliyor sorusuna da Edirne cevabı verilebilir.

Kasaba Dizisi Oyuncuları

Henüz Kasaba dizisi yayın tarihi belli olmamakla birlikte, Kasaba dizisi oyuncuları ve teknik kadrosu belli oldu. Yönetmen koltuğunda Seren Yüce’nin oturacağı filmin senaryo kalemi ise Doğu Yaşar Akal ile Deniz Karaoğlu’nun ellerinde olacak.

Dizideki en flaş karakter ise Masumlar Apartmanı adlı yapımdaki anne rolünü oynayan Açelya Devrim Yılhan olarak göze çarpıyor. Kendisine Okan Yalabık, Ozan Dolunay, Özgürcan Çevik, Kerem Can ve Büşra Develi eşlik edecek.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ