Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kemer’de Yılbaşı Pazarı Etkinliği- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Kemer’de Yılbaşı Pazarı Etkinliği- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Kemer’in Kadınları Sosyal Medya Platformu tarafından Arslanbucak Düğün Salonunda Kemer Belediyesinin destekleriyle düzenlenen etkinliğe, Kemer Belediye Başkan Vekili İsmail Aka, Kemer’in Kadınları Sosyal Medya Platformu  Başkanı Mihrican Honamlı, ev hanımları ve esnaf katıldı.
Etkinlikte ev hanımları ve esnaf, stant açarak ürünlerini sergiledi. Kermes tadında yapılan etkinlik, SMA hastası Eflinsu Tural’a ve sokak hayvanlarına destek amacıyla yapıldı.
Etkinliğe katılan çocuklar için hokkabaz ve animasyon gösterileri de sunuldu. Gösterilerde çocuklar gönüllerince eğlendi.
Belediye Başkanı Aka, yaptığı açıklamasında, SMA hastası Elfinsu Tural ve sokak hayvanları için düzenlenen etkinliğe katılmaktan dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.
Türkiye’de SMA hastalarının durumunun herkes tarafından bilindiğine dikkat çeken Aka, “Yapılan yılbaşı pazarı etkinliğini aslında SMA hastaları için yapılan farkındalık etkinliği olarak görebiliriz. Minik yavrumuza destek olmak hepimizin borcu. Bu konuya dikkat çekmek istedik. Ayrıca can dostlarımız olan sokak hayvanlarına da destek amacıyla stantlar açıldı. Kemer Belediyesi olarak tüm sosyal farkındalık projelerine destek vermeye devam edeceğiz. Etkinlikte emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Platform Başkanı İpek Şevik ise desteklerinden dolayı Kemer Belediye Başkan Vekili İsmail Aka’ya teşekkür ederek, sosyal farkındalık etkinlikleri yapmaya devam edeceklerini kaydetti.
Kemer Sokak Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Mihrican Honamlı da sokak hayvanlarına destek amacıyla stant açtıklarını ve can dostlarını korumak için yaptığı çalışmalardan dolayı Kemer Belediyesine teşekkür etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kemer’de Yılbaşı Pazarı Etkinliği- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  İstiklal Marşımız 101 Yaşında- Güncel Haberler İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden küçükbaş üreticisine büyük destek- Güncel Haberler Hacı Bektaş Veli Festivali ertelendi- Güncel Haberler Zorlu PSM’de Bu Hafta: 5- 11 Nisan Tamamliyo 9 saatte 550 bin TL topladı- Güncel Haberler Al Sancak Dizisi Yayın Tarihi Açıklandı!

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat