Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kendi Düşen Ağlamaz 5.Bölüm Özeti: Gururların Sonu, Sırların Açığa Çıkışı ve İhanetin Bedeli

Ana Sayfa » Dizi Film Haberleri » Kendi Düşen Ağlamaz 5.Bölüm Özeti: Gururların Sonu, Sırların Açığa Çıkışı ve İhanetin Bedeli
Google News Abone Ol

Alize ve Serkan, hayal kırıklığına uğramışlardır. Her ikisi de gururlarına yenik düşmüş, hatalı adımlar atmışlardır. Öfkeleri büyüdükçe ayrılıkları, gizli duygularını daha da güçlendirecek mi yoksa gururlarına mı yenik düşeceklerdir?

Serap, Esma ve Bahar ise çok mutludur çünkü planları bekledikleri gibi işlemiştir. Ancak hesaba katmadıkları bir hamle, Kezban ve Hayri’den gelecektir; iki aile, oldukça olaylı bir gece yaşayacaktır. Alize, dönmeme kararından vazgeçmeye kararlıdır, ancak babasının sürpriziyle fikrini değiştirebilir mi? Bahattin, yine ağzını tutamaz ve Tuğçe’ye Alize ile Serkan’ın evli olduğunu söyler. Tuğçe, kankasının bu büyük olayı kendisinden saklamasını kabul edemez ve herkes için sürpriz olacak bir hamleyle bu sırrı açığa çıkarma kararı alır. Bakalım çiftimizin evlilik sırrı ortaya çıkacak mı, Alize’nin en çok korktuğu şey gerçekleşecek mi yoksa Alize’nin hamlesiyle Tuğçe’nin planları alt üst mü olacak?

Kendi Düşen Ağlamaz 5.Bölüm Özeti: Gururların Sonu, Sırların Açığa Çıkışı ve İhanetin Bedeli - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Covid-19 tedavisi için ilaç çalışmaları devam ediyor- Güncel Haberler 5. Edremit Kitap Fuarı 13 Ağustos’ta Başlıyor!- Güncel Haberler TikTok’tan #Bizimçocuklar kampanyasıyla milli takıma destek Vestel Amfi Açıkhava etkinlikleriyle açıldı Nadir Gezer’in kitapları Nilüfer’e emanet- Güncel Haberler Didim Belediyesi Çalışmalarını Sürdürüyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat