Kızılcık Şerbeti Bu Hafta Kardeşlerim Dizisine Yenildi

13.01.2023

0 Yorum

Sosyal medyada konuşulan dizi çiftleri ve en iyi genç oyuncular alanında birkaç haftadır Kızılcık Şerbeti ile zirvede olan Sıla Türkoğlu, bu hafta yerini kaptırdı. Zirveye yine tanıdık bir isim geldi. Kızılcık Şerbeti yayına sürülünceye kadar zirvede bulunan Kardeşlerim dizisinin Asiye’si Su Burcu Yazgı Coşkun, bu hafta liderliği devraldı denilebilir. En Popüler Kadın Oyuncu Su Burcu […]

Kızılcık Şerbeti Bu Hafta Kardeşlerim Dizisine Yenildi

Sosyal medyada konuşulan dizi çiftleri ve en iyi genç oyuncular alanında birkaç haftadır Kızılcık Şerbeti ile zirvede olan Sıla Türkoğlu, bu hafta yerini kaptırdı. Zirveye yine tanıdık bir isim geldi. Kızılcık Şerbeti yayına sürülünceye kadar zirvede bulunan Kardeşlerim dizisinin Asiye’si Su Burcu Yazgı Coşkun, bu hafta liderliği devraldı denilebilir.

En Popüler Kadın Oyuncu Su Burcu Yazgı Coşkun

Twitter verileri üzerinden yürütülen çalışmada retweet sayıları baz alınmadı. Buna göre yapılan istatistik çalışmasına göre haftanın en çok konuşulan kadın oyuncusu, Kardeşlerim dizisinin genç yıldızı Su Burcu Yazgı Coşkun oldu.

Genç yaşına rağmen gösterdiği performans ve oynadığı karakter ile büyük beğeni toplayan Coşkun, Kızılcık Şerbeti başlayan kadar zaten zirvenin sahibiydi. Ancak birkaç haftadır yükselişe geçen Sıla Türkoğlu, liderliği devralmıştı.

Bu hafta yapılan yeni sayımda Kardeşlerim dizisi Asiye olarak izlediğimiz Coşkun hakkında 71 Bin 700 paylaşım yapılırken, Sıla Türkoğlu ise 67 Bin 900 sınırında kaldı. Sıralamada kalan diğer isimlerin ise bu ikilinin hayli altında olduğu göze çarpıyor. En yakın takipçileri olan Lizge Cömert (Kardeşlerim dizisi Süsen) 31 Bin 800 barajını geçemedi.

Liste sırasıyla Elçin Sangu, Melis Minkari, Afra Saraçoğlu, Bensu Soral, İrem Helvacıoğlu, Devrim Özkan ve Özge Gürel olarak devam ediyor.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ