Kızılcık Şerbeti Dizisi Konusu Nedir?

16.10.2022

0 Yorum

Kızılcık Şerbeti dizisi konusu nedir, kızılcık şerbeti ne zaman başlıyor sorularına cevap vereceğimiz bu yazımızda diziyle ilgili ilginç bilgiler de paylaşacağız.

Kızılcık Şerbeti Dizisi Konusu Nedir?

Bu yazıda Kızılcık Şerbeti dizisi konusu nedir, Kızılcık şerbeti ne zaman başlıyor sorularına cevap vereceğiz.

2009 Yılından bu yana yapımında yer aldığı milyonların takip ettiği dizilere hayat veren Gold Film, Show Tv’de yayına girecek olan Kızılcık şerbeti dizisinin de yapımında yer alıyor. Daha önce Hanımın Çiftliği, İffet, Dile Hanım, Emanet, Güzel Köylü, Çilek Kokusu, Erkenci Kuş, Senden Daha Güzel ve daha sayamadığımız onlarca dizinin yapımcılığını Faruk Turgut önderliğinde üstlenen Gold yapım yine bir başyapıta imza atıyor! Kızılcık Şerbeti Konusu nedir, kızılcık şerbeti ne zaman başlıyor sorularına cevap vereceğimiz bu yazımızda diziyle ilgili ilginç bilgiler de paylaşacağız.

Kızılcık Şerbeti yayın tarihi belli oldu mu diyenler için gururla söyleyebiliriz ki Kızılcık Şerbeti yayın tarihi 28 Ekim 2022 Cuma günü olarak resmi açıklama geldiğini duyuralım. Show Tv ekranlarında 28 Ekim Cuma günü Saat 20:00’da ilk bölümüyle ekrana gelecek olan Kızılcık şerbeti dizisini, kaçıracak olursanız, Saat 23:30’da ilk bölümün tekrarı yeniden yayında olacak. Ayrıca 29 ekim cumartesi gk8ünü gündüz kuşağında Kızılcık Şerbeti ilk bölüm tekrarını izleme şansını tekrar bulabileceksiniz. Şimdi gel gelelim asıl konuya: kızılcık şerbeti dizisi konusu nedir sorusunu cevaplayıp Kızılcık Şerbeti dizisi konusu hakkında detaylı bilgi vermeye.

Kızılcık şerbeti dizisikızılcık şerbeti dizi

 

Bu yazıda neler var?

Kızılcık Şerbeti Konusu

Kızılcık Şerbeti konusunu anlatmaya Doğa tarafından başlamalıyız. Eşinden boşanan ve iki kızını kendi ideallerini doğrultusunda büyüten Kıvılcım (Evrim Alasya), oldukça postmodern bir hayat tarzına sahiptir. Selin Türkmen’in canlandırdığı Çimen, Kıvılcım’ın küçük kızı, lise okumaya devam ederken, büyük kız Doğa (Sıla Türkoğlu) ise diş hekimliği fakültesini yeni kazanmış ve 1. Sınıftaki eğitimine başlamıştır. Doğa üniversitenin 1. Sınıfında tanışıp aşık olduğu Fatih (Doğukan Güngör) ile yıldırım nikahıyla evlenir. Kıvılcım, kızının kariyer ve hayallerinin peşinden koşmasını beklerken bu kadar erken bir evlilik yapmasıyla ilk şoku zaten geçirmiştir. Artık olan oldu düşüncesiyle kızının yeni eşi ve ailesiyle tanışmaya karar veren Kıvılcım, Fatih’in ailesiyle tanışması esnasında şaşkınlığını gizleyemez. Çünkü Kıvılcım, kızlarını kendi doğruları ile postmodern bir dünya görüşü ile yetiştirmişken, Fatih’in ailesi ise muhafazakar bir ailedir. Kıvılcım ise kızının bu aileye gelin olarak mutlu olabileceğine inancı olmayan bir annenin çaresizliği içindedir.

Kızılcık şerbeti dizisi konusu

 

Kızılcık Şerbeti Yayın Tarihi

Bu aşk hikayesi etrafında şekillenen Kızılcık şerbeti dizisi konusu ve ilk fragmanıyla büyük yankı uyandırmayı zaten başarmıştı. Kızılcık Şerbeti ilk bölüm 28 Ekim Cuma Show Tv’de yayında olacak. Bakalım buradan başlayan olaylar silsilesi genç aşıklarımızı nereye doğru sürükleyecek?

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ