Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kotex sponsorluğunda Fox ekranlarında yer alan Kadının Eseri’nde Kerem Bürsin’den Ayşe Begüm Onbaşı’na büyük sürpriz!- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Kotex sponsorluğunda Fox ekranlarında yer alan Kadının Eseri’nde Kerem Bürsin’den Ayşe Begüm Onbaşı’na büyük sürpriz!- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Kotex’in sponsor olduğu, yapımını Provizyon Medya, sunuculuğunu ise Elçin Ateş Ersoy’un üstlendiği program “Kadının Eseri”, her pazar saat 11.15’te FOX izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

Programın her bölümünde, hayatları boyunca karşılaştıkları zorlukları aşıp hayallerini gerçekleştiren farklı mesleklerdeki kadınların ilham veren hikayelerine odaklanılıyor. 

Kotex, “İsterse yapar” diyerek kadına her daim cesaret vermeyi hedefleyerek, programın sponsorluğunu üstleniyor ve güçlü kadın hikayeleriyle daha fazla kadına ilham olabilmeyi amaçlıyor.

Ersoy’un farklı alanlarda başarı göstermiş kadın konuklarını ağırladığı ve yolculuklarını samimi bir atmosferde izleyicilere aktardığı programda, tanınmış konuklar da kişisel hikayelerini izleyicilerle paylaşıyorlar.

17 Temmuz Pazar günü “Kadının Eseri” stüdyosuna konuk olan oyuncu ve sunucu Öykü Serter ile jimnastik dünya şampiyonu Ayşe Begüm Onbaşı’nın açıklamaları programa damga vurdu.

KEREM BÜRSİN’DEN AYŞE BEGÜM ONBAŞI’NA BÜYÜK SÜRPRİZ!

Dünya şampiyonu, milli jimnastikçi Ayşe Begüm OnbaşıSen Çal Kapımı dizisinin başrolü Kerem Bürsin’i severek takip ettiğinden, Kadının Eseri ekibi ve sunucu Elçin Ateş Ersoy bir sürpriz hazırladı, sanatçıyı Ayşe Begüm Onbaşı ile buluşturdu.

Kerem Bürsin: “Ülkemizde bu yaşta birinin böylesi bir başarı elde etmesi çok büyük gurur. Olağanüstü bir başarı” dedi. Aynı zamanda Bürsin, yaşadığımız ataerkil sistem içerisinde erkeklerin kadın hakları için seslerini daha daha fazla çıkarmaları gerektiğini ve kadınlarla beraber daha güzel bir dünyaya ihtiyacımız olduğunu vurguladı. “’Kadınlarımıza sahip çıkalım’ denmemeli, sahip çıkmaya gerek yok çünkü buna ihtiyaçları yok, cümle ‘kadınlarımıza engel olmamalıyız’ olmalı” dedi.

“HER SPORCUNUN YAŞAYABİLECEĞİ ZORLUKLARI YAŞADIM”

Ayşe Begüm Onbaşı, ailesinin yönlendirmeleriyle beraber önce baleye başladığını, daha sonrasında jimnastiğe yöneldiğini vurguladı.

Kariyerinde her sporcunun yaşayabileceği zorlukları, sakatlıkları yaşadığını söyleyen Onbaşı, 100’ün üzerinde madalya kazandığı için şimdilerde “madalya canavarı” olarak adlandırılıyor.

Milli jimnastikçi yoğun antrenmanlar sebebiyle ailesiyle çok fazla vakit geçiremediğini söyledi, “Podyuma çıktığımda ‘buna değdi’ diyebiliyorum” şeklinde sözlerine ekleme yaptı.

“EN BÜYÜK HEDEFİM OLİMPİYATLARDA ÜLKEMİZİ TEMSİL ETMEK”

Her daim zorluklara göğüs geren, her bir antrenmana gitmek için şehir değiştiren ve şu anda Avrupa Şampiyonası’na hazırlandığını söyleyen Onbaşı, en büyük hedefinin Olimpiyatlar’da ülkemizi temsil etmek olduğunu da dile getirdi.

“BAŞARI KENDİNİ SEVMEYE BAĞLANIYOR”

Her daim farklı olmayı başaran güzel sunucu Öykü Serter ise, programda kolay olanı sevmediğini ve başarının kendini sevmekle bağlantılı olduğunu açıkladı.

“AİLEMİ MIAMI’YE TERCİH ETTİM”

Miami’den yüzme bursu teklifi alan Öykü Serter, ailesine kıyamadığı ve onlardan ayrı kalmak istemediği için teklifi geri çevirdiğini dile getirdi.

Şimdilerde Şef Akademi ve Şef Akademi Doğada programlarının sunuculuğunu yapmaktan çok mutlu olduğunu da söyleyen Serter, kariyerindeki 25. yılına yaklaştığını da söyledi.

Öykü Serter ve Ayşe Begüm Onbaşı umutlarıyla, hayalleriyle, azimleriyle milyonlarca kadına ilham oldular…

Hedeflerine ulaşmak için birçok zorluğa göğüs geren başarılı kadınların cesaret veren hikayelerinden oluşan “Kadının Eseri”, her pazar saat 11.15’te FOX’ta.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kotex sponsorluğunda Fox ekranlarında yer alan Kadının Eseri’nde Kerem Bürsin’den Ayşe Begüm Onbaşı’na büyük sürpriz!- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, 20–21-22 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek olan Didim VegFest’i engellemek için çıkan asparagas haberlere ve iddialara yanıt verdi.- Güncel Haberler CHP’li Belediye Başkanları Milas’ta Buluştu- Güncel Haberler Uluslararası Distopya Film Festivali’nin Danışma Kurulu Belli Oldu- Güncel Haberler Xiaomi’nin Altıncı Münhasır Yetkili Servis Merkezi Evofone ortaklığıyla Antalya’da açıldı- Güncel Haberler LGS’ye Giren Öğrencilere Destek Başkan Atabay’dan Geldi- Güncel Haberler Taşatan Yolu’nda tuzlama çalışması- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Televizyon Ekranlarında Heyecanlı Mücadele: 1 Aralık Reyting Sonuçları Belli Oldu! Dizilerin Kıyasıya Yarıştığı Gecede Lider Kim? 28 Kasım Reyting Raporu 27 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları: Selahaddin Eyyubi, Safir, Ömer, Bambaşka Biri Kimin Zirvede? 26 Kasım Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! Teşkilat ve Yargı Zirvede

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat