Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kültür Sanat Festivali Alışveriş Sokağında Stant Kiralamaları Başladı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Kültür Sanat Festivali Alışveriş Sokağında Stant Kiralamaları Başladı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

İnegöl Belediyesi’nin bu yıl daha kapsamlı bir organizasyon ile gerçekleştireceği 35. Uluslararası Kültür Sanat Festivali kapsamında Hikmet Şahin Kültür Parkı içerisinde yapılacak Alışveriş Sokağı için stant kiralamaları başladı. 30 Haziran’da kiralamalar sona erecek ve 01 Temmuz’da kura çekimi ile katılımcıların yerleri belli olacak.

 

İnegöl Belediyesi, 35. Uluslararası Kültür Sanat Festivalini bu yıl daha kapsamlı bir şekilde gerçekleştirecek. Festivalde Hikmet Şahin Kültür Parkı içerisinde bir Alışveriş Sokağı konsepti de düzenlenecek ve burada İnegöllü esnaflar için Pazar oluşturulacak. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünden yapılan açıklamada, 25 Haziran’da başlayan stant kiralamaları için son başvuru tarihinin 30 Haziran olduğu, 01 Temmuz Cuma günü ise kura çekiminin yapılacağı belirtildi.

 

İSTENEN ŞARTLAR VE KİRALAMA İŞLEMİ

35. Uluslararası Kültür Sanat Festivali Alışveriş Sokağı stant kiralama işlemiyle ilgili yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi: “Kiralanan stantlar 16-31 Temmuz 2022 tarihleri arasında açık kalacaktır. Kura sonucunda belirlenecek stant sayış 88 adet, ölçüleri ise 3X3 m2 şeklindedir. Stant kiralayacak kişilerin vergi mükellefi olma zorunluluğu vardır. Giyim, ayakkabı alanında 60, tuhafiye ve bijuteri alanında 28 stant kiraya verilecektir. Başvuru sırasında Oda Faaliyet Belgesi beyan etmek zorunludur. Ticari faaliyetin İnegöl’de gerçekleştiriliyor olması gerekmektedir. Firma yetkilisinin adı, soyadı, imza ve kaşesinin formda yer alması gerekmektedir. Başvurular; giyim, tuhafiye, ayakkabı ve bijuteri alanında faaliyet gösteren işletmelerle sınırlıdır. Stant kiralama bedeli 16 gün için toplam 4.000 TL’dir. Başvurular 30 Haziran tarihine kadar İnegöl Belediyesi Kültür Sanat ve Gençlik Merkezi (Lazlar Camii Karşısı-0224 713 70 55) alınacak, stantların yerinin belli olacağı kura çekimi ise 01 Temmuz Cuma günü 10.00’da Beşinci Mevsim Kültür Sanat Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirilecektir.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kültür Sanat Festivali Alışveriş Sokağında Stant Kiralamaları Başladı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Büyükşehir Hasarlı İki Hizmet Binasını Yıkıyor- Güncel Haberler Sabri Ülker Vakfı – Tip 1 Ve Tip 2 Diyabetin Gelişimini Etkileyen Yeni Bir Hormon Keşfedildi!- Güncel Haberler Nocturne’ün Sponsor Olduğu Gümüşlük Müzik Festivali’nden Anlamlı Kapanış- Güncel Haberler 15 Haziran Salı Reyting Sonuçları! Total’de EDHO Köşkte Başkan Gürün, işe yeni başlayan personelle bir araya geldi- Güncel Haberler Serik Düğün Salonu’nda iç cephe sıva imalatı başladı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat