Kuruluş Osman Youtube’da 6 milyon üye sayısıyla rekor kırdı!

11.10.2022

0 Yorum

ATV ekranlarında heyecanla izlenen, yayınlandığı her bölümle reyting listelerinin zirvesinde yer alan  ‘Kuruluş Osman’, 4. Sezon ilk bölümüyle de YouTube’da ‘6 milyon abone’ye ulaştı. Sezona reyting rekoru kırarak en iyi girişi yapan ‘Kuruş Osman’ 99. bölümü YouTube’da iki günde 5 milyon izlenerek trend videolar listesinde 1. sırada yer aldı.   Ekranların en çok izlenen dizisi […]

Kuruluş Osman Youtube’da 6 milyon üye sayısıyla rekor kırdı!

ATV ekranlarında heyecanla izlenen, yayınlandığı her bölümle reyting listelerinin zirvesinde yer alan  ‘Kuruluş Osman’, 4. Sezon ilk bölümüyle de YouTube’da ‘6 milyon abone’ye ulaştı. Sezona reyting rekoru kırarak en iyi girişi yapan ‘Kuruş Osman’ 99. bölümü YouTube’da iki günde 5 milyon izlenerek trend videolar listesinde 1. sırada yer aldı.

 

Ekranların en çok izlenen dizisi ‘Kuruluş Osman’, ilgiyle takip edilen 99. bölümüyle reyting rekorları kırarak tüm diziler arasında sezonun en iyi açılışını yaptı. Reytinglerdeki başarısını sosyal medyada da sürdüren Kuruluş Osman’ın Youtube kanalı, 99. bölümde 6 milyon aboneye ulaşmayı başardı.

5 MİLYON İZLENDİ, TREND LİSTESİNDE BİRİNCİ

Öte yandan ‘Kuruluş Osman’ 99. bölümü YouTube’da iki günde 5 milyon izlenerek trend videolar listesinde 1. sırada yer alarak başka bir rekora daha imza attı.

 

İZLEME SAYISI 3 MİLYARA YAKIN

‘Kuruluş Osman’ altı milyon abone sayısına ulaşarak üye sayısıyla da diğer dizileri açık ara geride bırakmayı başardı.  YouTube’daki resmi kanalında 2 milyar 805 milyon 343 bin izlenme sayısına sahip olan dizi, platformun en çok ilgi gören içerikleri arasında başı çekiyor. Kuruluş Osman, fragmanları ve videoları ile her hafta Youtube Türkiye’nin trend listelerinde yer alıyor.

Kuruluş Osman 100. Bölüm Fragmanı:

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ