Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Lila Group’un ‘Gün Gelecek Platformu’ndan Aile Şirketlerine Kurumsallaşma Eğitimi- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Eğitim » Lila Group’un ‘Gün Gelecek Platformu’ndan Aile Şirketlerine Kurumsallaşma Eğitimi- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Türkiye’nin önde gelen hijyenik temizlik kâğıdı üreticisi Lila Group’un, Türkiye Aile İşletmeleri Derneği (TAİDER) katkıları ile hayata geçirdiği ‘Gün Gelecek Platformu’ aile şirketlerinin sürdürülebilirliği için eğitim programlarına başladı. İlk eğitimin konusu ise Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma ve Gelecek Nesillere Devir Yolculuğu’ oldu. 

 

Türkiye’deki yerel market zincirlerinin sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla Lila Group’un TAİDER işbirliği ile hayata geçirdiği ‘Gün Gelecek Platformu’, ‘Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma ve Gelecek Nesillere Devir Yolculuğu’ eğitimini 25 Haziran’da gerçekleştirdi. Yerel zincir marketlerin birinci ve ikinci kuşak temsilcilerinin katıldığı eğitim, uzun yıllardan bu yana Türkiye'nin saygın kuruluşlarında İcra Kurulu Üyesi ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev alan, yönetim kurullarına danışmanlık yapan Mustafa Doğrusoy tarafından verildi. 

 

Konu ile ilgili olarak Lila Group CEO’su Alp Öğücü şöyle konuştu: 2019 yılında başlattığımız Gün Gelecek Platformu ile pandemi öncesinde Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı ve uzun süre Koç Holding bünyesinde pek çok farklı sorumlulukları üstlenmiş olan Cengiz Solakoğlu gibi çok kıymetli isimleri ağırladık. Katılımcılarımızla birlikte kendilerinin aile şirketlerine dair tecrübelerinden istifade etme şansı bulduk. Bu eğitim programımızı ise aslında 2020 yılı mart ayı için planlamıştık fakat pandeminin ilk günlerine denk gelmesi sebebiyle pek çok etkinlik gibi biz de ertelemek zorunda kaldık. Ne mutlu ki artık normalleşme sürecine geçtik ve ertelenen, özlediğimiz etkinliklerimizi de sırasıyla hayata geçiriyoruz.  Bilindiği üzere aile şirketleri ülkemiz ekonomisinde önemli bir paya sahip. Böyle olunca da sürdürülebilirlikleri toplumsal refah için de önem arz ediyor. Aile şirketlerinin kurumsallaşmaları sürdürülebilirliklerini sağlamak için olmazsa olmaz şartlardan biri.  Biz de benzer süreçleri geçmişte deneyimlemiş bir Grup olarak paydaşlarımızın kurumsallaşma süreçlerine yani sürdürülebilirliklerine katkı sağlamayı arzu ettik. Gün Gelecek Platformu ile kendilerini farklı aile şirketlerinin tecrübeleri ve çeşitli eğitim programlarıyla buluşturuyoruz.  Bu sebeple ilk eğitim konumuzu ‘Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma ve Gelecek Nesillere Devir Yolculuğu’ olarak belirledik ve katılımcılarımızdan son derece olumlu geri dönüşler aldık. Önümüzdeki günlerde “Gün Gelecek Platformu” etkinliklerimiz farklı aile şirketlerinin tecrübelerini dinleyeceğimiz kıymetli konuklarımızla ve eğitim programlarımızla tüm hızıyla devam edecek.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Lila Group’un ‘Gün Gelecek Platformu’ndan Aile Şirketlerine Kurumsallaşma Eğitimi- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Kalyon EV, Türkiye’de elektrikli araç şarj ağı işletmeci lisansı alan ilk şirketlerden oldu- Güncel Haberler Yargı Dizisi Burak kimdir? İnegöl Belediyesi’nden Gençlik Haftasına Özel Program- Güncel Haberler OPPO Band Giyilebilir Ürünler Kampanyasında İndirimli Fiyatıyla Turkcell Mağazalarında- Güncel Haberler Arnavutluk’un Kuruluşu Tarihi Karşıyaka’da Anlatıldı- Güncel Haberler “Korkma! İstiklal İlham Verir” Bilgi Yarışmaları Başlıyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat