Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Mahalleden Arkadaşlar: Nostaljik ve Eğlenceli Bir Aile Filmi Önerisi

Ana Sayfa » Dizi Film Haberleri » Mahalleden Arkadaşlar: Nostaljik ve Eğlenceli Bir Aile Filmi Önerisi
Google News Abone Ol

“Mahalleden Arkadaşlar filmi konusu ve oyuncuları hakkında bilgi edinin. 90’lı yıllara nostaljik bir yolculuk yapacağınız bu eğlenceli aile filmi, Nurgül Yeşilçay, Alper Kul, Murat Akkoyunlu, Esat Polat Güler ve Şahin Kendirci gibi ünlü oyuncuların başrolünde yer alıyor. Film önerisi kategorisinde yer alan bu yapım, çocukluğunu özleyenlerin mutlaka izlemesi gereken bir yapım.”

Mahalleden Arkadaşlar filmi, 4 Kasım 2022 tarihinde vizyona giren ve komedi sevenlerin büyük beğenisini kazanan bir yapım. Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Alper Kul, Murat Akkoyunlu, Esat Polat Güler ve Şahin Kendirci gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Mahalleden Arkadaşlar Filmi Konusu

Film, 90’lı yıllarda geçen nostaljik bir aile filmi. Selçuk’un hayatı üzerinden ilerleyen hikaye, mahallenin en büyük çetelerinden birinin başında olan İsmet’in çetesine katılmak isteyen Selçuk’un hikayesini anlatıyor. İsmet’in çetesine girmek oldukça zordur ve çeteye girenler kolye takarlar. Mahallede ayrımcılık yaşayan çocuklar için bu kolye oldukça önemlidir. Selçuk, İsmet’i idolü olarak görür ve çetenin güçlülerinden biri olmak için İsmet’in gözüne girmeye çalışır. Yakın arkadaşlarıyla bir çete kuran Selçuk, mahalleyi oldukça karıştırır ve birçok maceraya atılır.

Film, “Gerçek Dostuklar, Parayla Satılmaz” sloganıyla oldukça keyifli bir aile komedisi olarak karşımıza çıkıyor. Çocukların sokakta bol bol oynadığı, teknolojiden uzak bir zamanı yansıtan film, çocukluğunuzu özlemenizi sağlayabilir.

Mahalleden Arkadaşlar filmi, İstanbul’un Küçükçekmece semtinde küçük bir mahallede çekildi. Film, Selçuk Aydemir’in aynı adlı kitabından uyarlandı ve yönetmenliğini Selçuk Aydemir, Murat Cemcir’in yardımcı yönetmenliğini yaptı. Filmde görüntü yönetmeni Ferhat Uzundağ, yardımcı yönetmen Vedat Uyar yer alıyor.

Mahalleden Arkadaşlar Filmi Oyuncu Kadrosu

Mahalleden Arkadaşlar filmi, Nurgül Yeşilçay (Anne), Alper Kul (Baba), Esat Polat Güler (Selçuk) ve Şahin Kendirci (İsmet) gibi ünlü oyuncuların başrolünde yer aldığı bir yapım. Filmin diğer oyuncuları arasında Murat Akkoyunlu, Bartu Mutlu, Yalgın Yeter, Alihan Türkdemir, Yılmaz Gruda, Hüseyin Soysalan, Sadi Celil Cengiz, Emre Bey, Duygu Karaca, Seyit Yılmaz, Yağız Köseoğlu ve Ahmet Kani Yılmaz yer alıyor.

Mahalleden Arkadaşlar filmi, pandemi nedeniyle çekimleri tamamlanmasına rağmen vizyona girememişti. Ancak sonunda 4 Kasım 2022 tarihinde vizyona girmeyi başardı ve komedi sevenlerin büyük beğenisini kazandı.

Mahalleden Arkadaşlar: Nostaljik ve Eğlenceli Bir Aile Filmi Önerisi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

TRT Belgesel Kurgu Yönetmeni Erdem Çelik genç iletişimcilerle buluştu- Güncel Haberler KOBİ’ler ve Yemek Sektörü Sodexo ile Dijitalleşiyor- Güncel Haberler HONOR Earbuds 2 Lite Türkiye’de satışa çıktı- Güncel Haberler Osman Dağ’dan Ersay Üner yorumu: “Sözüm Ona Sevdin”- Güncel Haberler Omikron varyantının etkisini azaltmak için üçüncü aşı şart- Güncel Haberler Sodexo ve Belbim’den Yeni İş Birliği: Kurumsal Ulaşım Çözümü- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat