beIN ORIGINALS Dizisi “Hayaller ve Hayatlar”ın Afişi ve Tanıtım Filmi Yayınlandı!- Güncel Haberler

Sıradaki içerik:

beIN ORIGINALS Dizisi “Hayaller ve Hayatlar”ın Afişi ve Tanıtım Filmi Yayınlandı!- Güncel Haberler

e
sv

Maske Kimsin Sen Tavus Kuşu Kimdir? Tavus Kuşu Maskeli Ünlü Kim?

22 Ocak 2022 12:44
Fox Tv'nin yeni programı Maske Kimsin Sen'de sorular ve tahminler havada uçuşmaya devam ediyor. En çok merak edilenlerden biri Maske Kimsin Sen Tavus Kuşu Kim? Cevabı merakla bekleniyor

Fox Tv’nin çok ses getiren yarışma programı Maske Kimsin Sen ? tüm hızıyla devam ediyor. Ülkenin birbirinden ünlü isimleri çeşitlere kostümler giyerek gösterilerini sergiliyorlar. Dedektifler Eda Ece, Doğu Demirkol, Alican Yücesoy, Melis Sezen bu ünlülerin kim olduğunu bulmaya çalışıyorlar. Tansel Öngel’in renkli sunumuyla dikkat çeken program merak ettiriyor. Her hafta stüdyo seyircilerinden en az puan olan ünlümüzün maskesi açılıyor. Şimdiye kadar maskesi açılan ünlüler:

GÖZCÜ- ÜMİT KARAN

GLADYATÖR- HAZER ARMANİ

AĞAÇ-DERYA BAYKAL

İSKELET-KEREMCEM

ENDER SARAÇ

Maske Kimsin Sen Tavus Kuşu Kim?

Bu yazıda neler var?

En iddialı olan maskeler gösterilerini sergilemeye devam ediyor. Aslan, Unicorn, Ördek, Kuzgun, Ayna, Tavus kuşu gibi maskeler henüz elenmediler. En merak edilen maskelerden biri Tavus kuşu. Bahçe Duvarından Aştım, Ahmet Kaya- Kafama Sıkar Giderim gibi şarkıları söyleyen maske birbirinden ünlü isimlere benzetiliyor. Birbirinden bu kadar farklı iki şarkıyı aynı kişinin söylemesi inanılmaz. Bu hafta da Mansur Ark- Maalesef şarkısını söyleyen Tavus kuşu acaba kim? Sosyal medyada Emre Altuğ, Bülent Çolak, Eser Eyüboğlu gibi tahminler yapılıyor. 2. performansıyla şaşırtsa da sesten ve ip uçlarından Emre Altuğ olduğu çok açık gibi geliyor.

Tanıtımda Eda Ece’nin maske açıldıktan sonra duygulanıp ağladığını görüyoruz. Tahminlere göre Ayna elendi ve maskenin altından Biran Damla Yılmaz çıktı. Set arkadaşını gören Eda Ece de duygulandı. Eda Ece başka kimi görünce bu kadar duygulanmış olabiir? Cumartesi günleri saat 20.00’de Fox Tv’de Maske Kimsin Sen? programıyla görüşmek üzere..

Maske Kimsin Sen Geyik Kim? Geyik Maskeli Ünlü Kim?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.