SURVIVOR ALL STAR 2022

14.12.2021

47 Kişi Okumuş

0 Yorum

SURVIVOR ALL STAR 2022

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun

TV8 ve Acun Medya’nın göz bebeği, ekranların fenomeni Survivor çok yakında başlıyor. Bu sene all star yapılacak olan sevilen yarışma programının yarışmacıları oldukça merak ediliyordu. Acun Ilıcalı nihayet sosyal medya hesabından Survivor All Star 2022 kadrosunu açıkladı. Yine Ünlüler-Gönüllüler olarak yapılacak yarışmanın kadrosuysa şöyle:

Bu yazıda neler var?

Ünlüler

Sema Aydemir, Birsen Bekgöz, Batuhan Karacakaya, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Aycan Yanaç, Elif Gören, Sercan Yıldırım, Barış Murat Yağcı, Adem Kılıçcı, Avatar Atakan, Furkan Kızılay, Mert Öcal

Gönüllüler

Gizem Kerimoğlu, Berna Keklikler, Anıl Berk Baki, Hikmet Tuğsuz, Yasin Obuz, Evrim Keklik, Nisa Bölükbaşı, Sude Burcu, Seda Ocak, Gökhan Keser, Ogeday Girişgen, Ardahan Uzkanbaş, Berkan Karabulut

Daha önce severek izlediğimiz yarışmacıların olduğu bu sezon oldukça hareketli geçeceğe benziyor. Birbirleriyle sık sık kavga etmiş ve polemik yaşamış olan yarışmacıların birlikte tekrar yarışacaklarının altını çizmeliyiz. Daha önce şampiyon olamamış ama kendini üst sıralara kadar taşımış olan Batuhan Karacakaya, Barış Murat Yağcı, Seda Ocak ve Sema Aydemir gibi isimler bu sezon ne yapacak çok merak ediliyor. Tanıtımı ise çok yakında.

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ

[php][/php]