Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Maviye Sürgün’de Şok Yakınlaşma! Defne’nin Hayatı Tehlikede mi?

Ana Sayfa » Dizi Film Haberleri » Maviye Sürgün’de Şok Yakınlaşma! Defne’nin Hayatı Tehlikede mi?
Google News Abone Ol

Show TV’nin yapımcılığını üstlenen O3 Medya’nın dizisi Maviye Sürgün’ün son bölümünde Ali ve Defne arasında beklenmedik bir yakınlaşma yaşandı.

Bu duygusal anlar izleyicileri ekran başına çekti. Başrollerini Caner Cindoruk, Damla Sönmez ve Serkan Altunorak’ın paylaştığı Maviye Sürgün’ün altıncı bölümünde, Serhat Ali ve Defne’yi kanlar içinde bulan Yasemin’e iftira atarak suçu Ali’nin üzerine yıktı. Bu sırada Ali’nin daha önce şiddet uyguladığı aile de karakola gelerek şikayette bulundu. Bu olumsuz gelişmelerin ardından Ali gözaltına alındı. Defne ise Ozan’ın baskısı altında çantayı aramaya devam ederken, Ayda’nın Ali ile boşanma sürecinde olduğunu öğrendi. Bu gerçek izleyicileri şok etti.

Yasemin’in kendine gelmesiyle birlikte Ali serbest bırakıldı, ancak Deniz için endişeli anlar başladı. Yasemin, Deniz’i ele vermedi, ancak banka olayını anlatacağını söyledi. Deniz, babası Salih’e her şeyi itiraf ederek affetti. Bu duygusal anlar izleyicileri etkilerken, Salih Yasemin’in itirafını engelleyerek ikiliyi kurtardı. Deniz de Serhat’tan senedi alarak yasak ilişkisine son verdi. Bölümün asıl sürprizi ise final sahnesinde yaşandı. Defne büyük bir sıkışıklığa düştüğünde, her şeyi Ali’ye itiraf etti. Bu sefer Ali, Ozan için önemli bir role sahip olan davasında Defne’den yardım istedi. Defne, Ali için her şeyi yapacağını söyledi ve ikili arasında büyük bir yakınlaşma yaşandı, Ali Defne’yi öptü. Bu anları uzaktan izleyen Ozan ise tanık oldu. Bu gelişmeden sonra Ozan’ın ne yapacağı merak konusu oldu. Maviye Sürgün’ün yedinci bölüm tanıtımı yayınlandı. Ali, çocuklarının hazırladığı evlilik yıl dönümü sürprizine duygusal bir şekilde tepki gösterirken, Ozan hala Defne’ye saldırmaya devam ediyor. Ozan ve Ali arasındaki gerilim yükselirken, “Defne’yi oyundan çıkarma zamanı geldi.” sözleri dikkat çekiyor. “Defne tehlikede mi?” sorusu akıllara geliyor ve neler olacağı merakla bekleniyor.

Maviye Sürgün’de Şok Yakınlaşma! Defne’nin Hayatı Tehlikede mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Makine ihracatı 2 ayda 4 milyar dolar- Güncel Haberler Keçiören’de Yetişkine Ayrı Çocuklara Ayrı Sabun Üretimi- Güncel Haberler Kocaeli Büyükşehir Zabıtası, zorda kalanın yanında – Güncel Haberler TKP: Mustafa Suphi ve yoldaşlarının hayali gerçek olacak- Güncel Haberler Tam 31 yıl sonra ilk ameliyat 14 Mart Tıp Bayramı’nda gerçekleşiyor- Güncel Haberler Muğla Büyükşehir Belediyesi candostlar için “Sokak Hayvanları Çalıştayı” düzenledi. – Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat