Merve Dizdar Ömer Dizisi ile Beğeni Topladı

10.01.2023

0 Yorum

9 Ocak Pazartesi günü ilk bölümüyle Star ekranlarında yayına gelen dizide Merve Dizdar, Ömer Dizisi Nisa rolüyle karşımıza çıkıyor.

Merve Dizdar Ömer Dizisi ile Beğeni Topladı

Oynadığı her rolde başarılı performanslar sergileyen Merve Dizdar, Ömer dizisi ile de beğeni toplamayı başardı. 36 yaşındaki deneyimli oyuncu, oynadığı tüm film ve dizilerde adından da söz ettirmişti. Birbirinden farklı dramatik ve komedi karakterlerini başarıyla onayan Dizdar, bu kez de cami hocasının kızı rolünde karşımızda.

9 Ocak Pazartesi günü ilk bölümüyle Star ekranlarında yayına gelen dizide Merve Dizdar, Ömer Dizisi Nisa rolüyle karşımıza çıkıyor. Dizide, babasının onaylamadığı bir evlilik yapan ve bu evlilikten 5 çocuğu olan kapalı bir kadını oynuyor.

Babası bir cami hocası olan Reşat (Barış Falay), annesi ve oğlu Ömer ile birlikte yaşamaktadır. Kızının sorunlu evliliğinde de yanında olmak isteyen Reşat ile Nisa arasındaki ilişkinin ne yöne doğru seyredeceği merak konusu haline geldi.

Öte yandan dizideki başarılı performanslar dikkat çekmeyi başardı. Star Tv’nin sevilen projelerinden biri olmaya aday Ömer dizisi Pazartesi günleri saat 20’de yayına gelmeye devam edecek.

 

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ