Mine Tugay Sonunda Patladı!

09.01.2023

0 Yorum

Mine Tugay, hem de sevenlerini üzen bir görüntüye neden oluyordu. Konuyla ilgili ünlü oyuncu sonunda sessizliğini bozdu

Mine Tugay Sonunda Patladı!

Konuk oyuncu olarak yer aldığı Yalı Çapkını dizisinde hayat verdiği Defne karakteriyle hikayenin gidişatı için önemli bir etki yapan Mine Tugay, sosyal medyadan takipçilerine patladı. Bir süredir hem Twitter hem de Instagram üzerinden göz altı filtresi kullandığını fark edilen güzel oyuncu hakkında çok sayıda olumsuz yorum yapılmıştı.

Uzun süredir ayrı kaldığı dizi sektörüne Yalı Çapkını Defne olarak dönüş yapan başarılı ve güzel oyuncu, gözlerine uyguladığı filtre nedeniyle sosyal medyada linçe uğruyordu. Hem eleştiri oklarının hedefinde yer alan Mine Tugay, hem de sevenlerini üzen bir görüntüye neden oluyordu. Konuyla ilgili ünlü oyuncu sonunda sessizliğini bozdu

Bu yazıda neler var?

Sağlık Sorunu Varmış!

Yalı Çapkını Defne karakteriyle ekranlara konuk oyuncu olarak bile olsa geri dönen Mine Tugay, çok sayıda takipçisini sevindirmişti. Öte yandan gözlerine uyguladığı filtrenin izleyiciler tarafından göze batması üzerine sosyal medyada oyuncu hakkında çok sayıda eleştiri yapılmıştı.

Instagram üzerinden paylaştığı hikayesinde duruma açıklık getiren güzel oyuncu, sol gözünden bir operasyon geçirdiğini ve halen tedavi aldığını kaydetti. Bu tedaviye bağlı olarak gözaltında önemli çökmeler olduğunu kaydeden Mine Tugay, geçici bir durum olduğunu da ekledi.

Haksız eleştiri yapanları sert bir dille uyaran güzel oyuncu, iyi dilekler ileten takipçilerini de unutmadı ve teşekkür mesajını da ekledi.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ