O Kız Dizisi Genç Kadir Transferini Açıkladı

06.01.2023

0 Yorum

O kız dizisi Kadir’in gençliği rolünde izleyeceğimiz Emin Günenç Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda ve Kusursuz Kiracı adlı projelerde küçük roller almıştı.

O Kız Dizisi Genç Kadir Transferini Açıkladı

Kanal D ekranlarının Çarşamba günleri sevilen yapımı olan O Kız dizisi yeni bir oyuncu transferi daha yaptı. Başroldeki Erkan Petekkaya’nın canlandırdığı Kadir rolünün gençlik yıllarını oynamak üzere diziye yeni bir isim dahil edildi. Daha önce birkaç kez daha ekranlarda gördüğümüz Emin Günenç, henüz büyük rollerde kendine yer bulamadı.

O kız dizisi Kadir’in gençliği rolünde izleyeceğimiz Emin Günenç Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda ve Kusursuz Kiracı adlı projelerde küçük roller almıştı. Aldığı küçük rollerle kendisini ispatlayan genç oyuncu, bu kez de O Kız dizisi Kadir karakterinin gençlik yılları olarak karşımıza çıkıyor.

Bu yazıda neler var?

O Kız Dizisi Kadir’in Gençliğini Kim Oynuyor?

Deniz Yılmaz Şayir’in yönetmenliğine devam ettiği O kız dizisi 16. Bölümü ile 4 Ocak 2023 Çarşamba akşamı ekranlara geldi. Kanal D’nin sevilen yapımlarından biri olan O Kız dizisi Kadir’in Gençliği rolü için Emin Günenç’e şans verdi.

İstanbul 1994 doğumlu yakışıklı oyuncu 28 yaşındadır. Aslında ressamlık bölümü mezunu olan Emin Günenç, oyunculuk kariyerine son birkaç yılda geçiş yapmıştır. Oynadığı projelerle ise, sektörde kalıcı olacağının sinyallerini verdi.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ