Ömer Dizisi Konusu ve Yayın Tarihi

03.01.2023

0 Yorum

Ömer ve Gamze arasındaki imkansız aşkın işlendiği Ömer dizisi konusu kadar oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Ömer Dizisi Konusu ve Yayın Tarihi

Bir aşk hikayesi olarak Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Ömer dizisi konusu ve yayın tarihi resmen açıklandı. OGM Pictures yapımcılığıyla izleyiciyle buluşacak olan filmde, imkansız bir aşk hikayesinin işlendiği aktarıldı.

Ömer Dizisi Konusu

Diziye ismini veren baş karakter Ömer (Selahattin Paşalı), eski bir semtte oturan ve mahalle imamının oğludur. Bu mahallede doğup belli yaşa geldikten sonra mahalleden ayrılan Gamze (Gökçe Bahadır), aynı semte tekrar taşınınca olaylar alevlenmeye başlar.

Ömer ve Gamze arasındaki imkansız aşkın işlendiği Ömer dizisi konusu kadar oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Dizide bu isimlerin yanı sıra, Merve Dizdar, Barış Falay, Onur Bilge,Gamze Karaduman ve Melike Güner gibi önemli isimler yer alıyor.

Ömer Dizisi Yayın Tarihi

Star Tv ekranlarında izleyicisine kavuşacak olan Ömer dizisi yayın tarihi belli oldu. 9 Ocak 2023 Pazartesi günü saat 20’de ekranlara gelecek olan dizinin ilk bölümü büyük bir merakla bekleniyor.

İsmini aldığı baş karakterin imkansız aşkına tanıklık edecek olan Ömer dizisi oyuncu kadrosuyla da büyük bir ilgi odağı olacak gibi görünüyor.

 

 

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ