Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Oyuncular ve Yaratıcılar için Daha Fazla GeForce Dizüstü Bilgisayar Seçeneği- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » Oyuncular ve Yaratıcılar için Daha Fazla GeForce Dizüstü Bilgisayar Seçeneği- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Bugün NVIDIA, GeForce dizüstü bilgisayar GPU serisine yeni katılan bilgisayarları duyurdu.  Bunlar arasında NVIDIA GeForce RTX 2050, MX570 ve MX550 GPU'lar yer alıyor.

 

GeForce RTX 20 serisi dizüstü bilgisayar serisine GeForce RTX 2050 da katılıyor. Yeni dizüstü bilgisayarlar, ışın izleme, NVIDIA DLSS, Reflex ve Broadcast gibi özellikler paketini etkinleştirmek için RT Çekirdekleri, Tensor Çekirdekleri ve NVIDIA Encoder özelliğine sahip. RTX 2050, uzun pil ömrüyle optimum performans arasında kullanıcılara mükemmel bir denge sağlamak için NVIDIA Optimus teknolojisiyle de sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

 

NVIDIA’nın MX GPU'larının en hızlısı olan NVIDIA GeForce MX570 grafik işlemcisi, dizüstü bilgisayarları yaratıcı işler için kullanılan uygulamaları ve oyunları hızlandırıyor. Güç açısından daha verimli CUDA Çekirdekleri ve önceki MX GPU'lardan daha yüksek bellek hızlarıyla MX570, en yeni entegre grafiklere kıyasla daha hızlı fotoğraf düzenleme, video düzenleme ve oyun oynama imkanı sunuyor.

 

NVIDIA GeForce MX550, GeForce MX450'ye yükseltme sunuyor. Eskisinden daha fazla CUDA Çekirdeği ve daha yüksek bellek hızları ile Adobe Lightroom ve Premiere Pro kullanımı gibi fotoğraf ve video düzenleme görevleri için performans ve verimlilikte bir sıçrama ve entegre grafiklerden daha iyi oyun sunuyor.

  

NVIDIA GeForce dizüstü bilgisayarlar tarafından desteklenen tüm özellikler hakkında ek bilgilere GeForce adresinden ulaşılabiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Oyuncular ve Yaratıcılar için Daha Fazla GeForce Dizüstü Bilgisayar Seçeneği- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Gölcük Hükümet Konağı Binasının Yıkımına Başlandı- Güncel Haberler Zorlu Grubu’ndan 8 Mart’ta Eşit bi’ Hayat Mesajı- Güncel Haberler Türkiye’de Önümüzdeki Yıl 8 Milyon Kişi Freelance Çalışacak- Güncel Haberler 350 bin kişi ölmez ağaç için imza verdi: Zeytinime Dokunma- Güncel Haberler BELBİM ve Tmob İş Birliği ile İstanbulkart Mobil Yenilendi- Güncel Haberler DEVA Partisi, KHK mağduriyetleri eylem planını açıkladı: ‘Gözlerinin içine bakarak adalet diye haykıracağız’- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat