Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Piyasalar Birikime Geçti, Bitcoin Yükselişe Hazırlanıyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Ekonomi » Piyasalar Birikime Geçti, Bitcoin Yükselişe Hazırlanıyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Huobi Global Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü yaptığı değerlendirmede FED kararlarının piyasaya etkilerini ve Bitcoin'de yaşanan yükselişi değerlendirdi: "Piyasalarda Fed sonrası rahatlama görülürken, kripto para piyasasına yönelik ilgi ve para girişlerini memnuniyetle seyrediyoruz. Özellikle sene başında regülasyon söylemleri baskısı başlamış, geçen hafta Avrupa Parlamento’sunda PoW coinlerinin yasaklanması oylaması ile devam etmişti. Fakat risklerin azaldığı, borsalara para girişlerinin artarken, borsalardan çıkan coinlerin de buna paralel arttığı ve stake (kilitleme) edilen tutarın da arttığı görülüyor. Bitcoin adreslerinde birikim devam ederken, henüz kurumsal bir alış haberi olmasa da Bitcoin dip çalışmalarının ardından akümülasyon kısmına geçiyor. Tüm bu metrikler bizlere yolunda giden bir şeyler olduğu sinyalini veriyor. Haftalık periyotta yükselen kanal eşliğinde Bitcoin’de devam eden yükseliş trendi mevcut. Son 2,5 aydır yatay seyreden ya da yükselemeyen piyasa biraz can sıkıcı olsa da Bitcoin’i teknik olarak ele aldığımızda; Fed sonrası yatay bant 37.000-39.000 aralığında 40.500-43.500 aralığına yükselmiş durumda. Yine de orta vadeli alçalan trendin devam etmesi ve bu trendin de 41.800-43.800 aralığında direnç bölgesi oluşturması söz konusu olsa da, alttan da toparlanan dipleri görüyoruz. Bu nedenle 41.800-43.800 bölgesinde kar satışları görsek de yön yukarı eksene kaymaya devam ediyor. Yükselen üçgen formasyonu ile birlikte Bitcoin’de 46.000 seviyesine yakın zamanda tepkinin yüksek olasılıklı olduğunu düşünüyoruz." 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Piyasalar Birikime Geçti, Bitcoin Yükselişe Hazırlanıyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  XIR, KüçükÇiftlik Park’ta Rapçi Tayfayla Buluşacak!- Güncel Haberler Yarının kadın liderleri bugünden yetişiyor- Güncel Haberler Ev Dekorasyonunda Salon Stili Nasıl Olmalı? Elektrikte ‘güç aşımına’ dikkat!- Güncel Haberler Burhan Işık tüm Adana’yı bu şarkısıyla arkasına aldı- Güncel Haberler Barista olmak isteyen KO-MEK’e- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat