Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

QNB Finansbank’tan Servis Bankacılığı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Ekonomi » QNB Finansbank’tan Servis Bankacılığı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

QNB Finansbank, kurumların kendi platformları aracılığıyla müşterilerine bankacılık ürün ve hizmetlerini ulaştırmalarını sağlayacak Servis Bankacılığı hizmetini kullanıma sunuyor. Dijitalin öncüsü QNB Finansbank şimdi de Servis Bankacılığı birimini kurdu. 

 

E-ticaret, turizm, telekomünikasyon şirketleri ve Fintech’lerin yanı sıra, bireysel veya tüzel müşterilerine finansal çözümler sunmak isteyen tüm kurumlar QNB Finansbank’ın sunduğu servis bankacılığı hizmetinden faydalanabilirler.

 

Servis bankacılığı modeli sayesinde mevzuatta arayüz sağlayıcı olarak tanımlanan kurumlar, doğrudan açık bankacılık servisleri aracılığıyla banka ile bağlantı kurarak bankalarının sahip olduğu altyapıyı kullanabiliyor ve piyasaya yeni ürün ve hizmetler sunabilir hale geliyorlar.

 

Bu hizmet modeli sayesinde, arayüz sağlayıcı konumunda olabilecek e-ticaret, perakende, havacılık, telekomünikasyon, Fintech’ler gibi internet veya mobil uygulama üzerinden kullanıcılarına ulaşabilen tüm sektörler ve firmalar sundukları finansal çözümler sayesinde müşteri deneyimini artırabilecekler. Bireysel kullanıcılar ise servis bankacılığı ile hizmet veya ürün satın aldıkları platformlar üzerinden başka herhangi bir uygulama veya bankaya gitmeden kredi çözümleri, kredi kartı, hesap ve yatırım işlemleri gibi birçok ürün ve hizmete anında erişebilecekler.

 

Konuyla ilgili görüşlerini paylaşan QNB Finansbank Grup Tüzel Dijital Bankacılık Başkanı Okay Yıldırım şunları söyledi: “Gelişmiş bankacılık hizmetleri sunan bir banka olarak dijital ekosistemi güçlendirecek gelişme ve uygulamaları yakından takip ediyor ve müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak hizmetleri hızla iş yapış şeklimize uyarlıyoruz. Bireysel müşterilerde olduğu gibi kurumsal müşterilerimiz için de 'iş yapma kolaylığını' sağlamak ve büyümelerine ortak olmak bizim felsefemizi oluşturuyor. Servis Bankacılığı modeli sayesinde; banka olarak, ürün ve hizmetlerimizin faydalarını kendi kanallarımıza ek olarak kurumların arayüzleri üzerinden, ihtiyacın doğduğu anda müşterilerimize ulaştırabilir hale geleceğiz. Servis Bankacılığı modeli, müşterini deneyimini geliştirmek ve müşterilerine finansal çözümler sunmak isteyen tüm kurumlar için büyük bir fırsat. Bu kapsamda 2021 Aralık sonu itibariyle yürürlüğe giren Dijital Bankaların Faaliyet Esasları ile Servis Modeli Bankacılığı Hakkında Yönetmelik sonrasında hızla aksiyon alarak bu alana yatırım yaptık ve Ocak ayı itibariyle Türkiye’deki ilk Servis Bankacılığı Birimini kurduk. Bu birimin sorumluluğunu üstelenen Servis Bankacılığı Direktörümüz Pınar Yaşa, Bankamız ödeme sistemleri ve KOBİ Bankacılığı birimlerinde edindiği tecrübe ışında Servis Bankacılığı modeline yönelik yenilikçi çözümler konusunda çalışmalarını sürdürüyor.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

QNB Finansbank’tan Servis Bankacılığı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Başkan Soyer Doğanın Özü Sergisi’ni ziyaret etti- Güncel Haberler Citrix uyarıyor: Bir sonraki saldırı dalgasının hedefi hibrit çalışma ortamı olacak OSMEK’ten Kadın İstihdamına Destek- Güncel Haberler 2022 yazının beklenen konser serisi PSM Loves Summer’ın açılışını İngiliz post-punk ve rock sahnesinin iki efsanesi shame ve black midi yapıyor- Güncel Haberler Migros Bir Yılda 247 Ton Plastik Azalttı- Güncel Haberler Oyuncu Sevinç Erbulak, ÖRAV Sohbetleri’nde- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Televizyon Ekranlarında Heyecanlı Mücadele: 1 Aralık Reyting Sonuçları Belli Oldu! Dizilerin Kıyasıya Yarıştığı Gecede Lider Kim? 28 Kasım Reyting Raporu 27 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları: Selahaddin Eyyubi, Safir, Ömer, Bambaşka Biri Kimin Zirvede? 26 Kasım Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! Teşkilat ve Yargı Zirvede

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat