Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Rıfat Baltaoğlu’nun “Ata” Sergisi Ünlü İsimlerin Katılımıyla Açıldı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Rıfat Baltaoğlu’nun “Ata” Sergisi Ünlü İsimlerin Katılımıyla Açıldı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Ünlü mimar Rıfat Baltaoğlu’nun, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün yaşamını Cumhuriyet Altını üzerine resmettiği “Ata” sergisi ünlü isimlerin katılımıyla, Akatlar Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

 

Ünlü Mimar Rıfat Baltaoğlu, Cumhuriyet’in 99. Yılına özel olarak hayata geçirdiği “Ata” sergisinin açılış kokteyli, Akatlar Kültür Merkezi’nde yapıldı. Açılış kokteyli; sanat, cemiyet ve iş dünyasından çok sayıda ünlü isimi bir araya getirdi.

 

Atatürk’ün olağanüstü devrimci ruhu, ileri görüşlülüğü, çok yönlülüğü ve tüm dünyanının kabul ettiği büyük bir lider olması gibi özellikleri Cumhuriyet Altın’ının üzerine binlerce renk tonu kullanılarak resmedildiği Ata Sergi’sine; Kenan Doğulu, Beren Saat, Ebru Akel, Saba Tümer, Burak Elmas, Yelda Süren Elmas, Mehmet Aslan ve Sedef Kabaş gibi ünlü isim katılım gösterdi.

 

10 Kasım Atatürk’ü anma günü ve Atatürk Haftası’na özel olarak Cumhuriyet Altın’ın üzerine o kara gün gibi simsiyah bir eserin de yer alacağı Ata Sergisi; 28 Ekim- 14 Kasım tarihleri arasında Akatlar Kültür Merkezi’nde ziyaret edilebilecek. 

 

Rıfat Baltaoğlu, “Ata Sergisi”nin sonrasında ise ileri dönüşüm tekniğini kullanıldığı eserlerinin yer aldığı sergiyle çalışmalarına devam edecek. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Rıfat Baltaoğlu’nun “Ata” Sergisi Ünlü İsimlerin Katılımıyla Açıldı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

İBB Şehir Tiyatroları’nda Bu Hafta (24-28 Kasım 2021)- Güncel Haberler Selin Ciğerci’den siyah gelinlikli sürpriz- Güncel Haberler Aliağa Esnaf Odası Yönetiminden Başkan Serkan Acar’a Ziyaret- Güncel Haberler Tüm dünyadaki Amazon Prime üyeleri, Prime Day boyunca 250 milyonu aşkın ürün satın aldı- Güncel Haberler Nedim Şener: FETÖ, münafık bir örgüttür- Güncel Haberler Uluslararası İzmir Film Festivali Başladı.- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat