Şahmaran Dizisi Yayın Tarihi Belli Oldu

17.01.2023

0 Yorum

Dijital dizi ve film platformu olan Netflix üzerinde yayına girecek olan Şahraman dizisi ile ilgili detaylar belli olmaya başladı. Başrollerinde Burak Deniz ve Serenay Sarıkaya’nın olacağı açıklanan Şahraman dizisi oyuncu kadrosu bu iki isimle bile büyük ilgi toplamıştı. İki başarılı isimi bir araya getiren Şahmaran dizisi konusu ise bir kitap uyarlaması olarak karşımıza çıkıyor. Emine […]

Şahmaran Dizisi Yayın Tarihi Belli Oldu

Dijital dizi ve film platformu olan Netflix üzerinde yayına girecek olan Şahraman dizisi ile ilgili detaylar belli olmaya başladı. Başrollerinde Burak Deniz ve Serenay Sarıkaya’nın olacağı açıklanan Şahraman dizisi oyuncu kadrosu bu iki isimle bile büyük ilgi toplamıştı.

İki başarılı isimi bir araya getiren Şahmaran dizisi konusu ise bir kitap uyarlaması olarak karşımıza çıkıyor. Emine (Buzkan) Kaynak’ın Şah-ı Mar adlı kitabından uyarlanan dizinin konusu Adana’da geçiyor. Annesi henüz kaybeden genç bir kız olan Şahsu rolünü canlandıracak olan Serenay Sarıkaya, Adana’ya giderek dedesiyle yüzleşmesi gerekir.

Bu yazıda neler var?

Alacakaranlık Serisinden Esinlenildi

Kitabın yazarı Kaynak, kitabı yazarken Twilight (Alacakaranlık) serisinden etkilendiğini ve bizim ülkemizde de mitolojik yaratıkların yer aldığı yapımları arzuladığını söylemişti.

Şahraman dizisi yayın tarihi ise 20 Ocak Cuma günü olarak belirtildi. Kaç bölüm birden yayınlanacağı bildirilmeyen Netflix dizisi için geri sayım başladı.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ