Salı Günü Sosyal Medya Şampiyonu Yürek Çıkmazı Oldu

15.01.2023

0 Yorum

Dizilerin artık reyting sıralaması kadar sosyal medya etkileşimleri üzerinden de yarışması hayli popüler hale geldi. Yayında kaldıkları süre boyunca ekranın sağ alt tarafında yer alan etiketler üzerinden yapılan paylaşımların incelenmesiyle yapılan çalışmalar, her günün sosyal medya şampiyonunu belirliyor. Yürek Çıkmazı Fark Attı Salı günleri yayına gelen diziler arasında 10 Ocak 2023 Salı günü yapılan sosyal […]

Salı Günü Sosyal Medya Şampiyonu Yürek Çıkmazı Oldu

Dizilerin artık reyting sıralaması kadar sosyal medya etkileşimleri üzerinden de yarışması hayli popüler hale geldi. Yayında kaldıkları süre boyunca ekranın sağ alt tarafında yer alan etiketler üzerinden yapılan paylaşımların incelenmesiyle yapılan çalışmalar, her günün sosyal medya şampiyonunu belirliyor.

Bu yazıda neler var?

Yürek Çıkmazı Fark Attı

Salı günleri yayına gelen diziler arasında 10 Ocak 2023 Salı günü yapılan sosyal medya çalışmasının lideri açık ara farkla Yürek Çıkmazı oldu. Aynı gün yayınlanan rakiplerine büyük fark atan dizi, en yakın rakibi Taçsız Prenses’i 6’ya katladı!

Günün şampiyonu Yürek Çıkmazı hakkında 60 Bine yakın paylaşım yapılırken, en yakın rakibi Taçsız Prenses ise 10 Bin barajını geçemedi. Aynı gün yayınlanan reyting lideri Gecenin Ucunda ise, sosyal medyada 7 Bin sınırında kaldı.

Atv ve Kanal D dizileri ise sosyal medyada sınıfta kaldı denilebilir. Ben Bu Cihana Sığmazam ve Üç Kız Kardeş adlı yapımlar hakkında sosyal medyada sadece Bin paylaşım yapıldı.

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ