Sindirim Sanatı

28.01.2021

0 Yorum

Sindirim sanatına göre zararlı besinler yemektense mideyi aç bırakmak vücut için daha sağlıklı. Ama zararlı maddelerin de mikrop gibi vücuda arada girmesi vücudu güçlendiren ve bağışıklığını arttıran bir şey. O nedenle tamamen sağlıklı ve doğru her zaman iyi değil, arada kaçamaklar iyidir denebilir. Bir yandan vücudu her zaman korumak ve asla mikrop almamak da bağışıklığı […]

Sindirim Sanatı

Sindirim sanatına göre zararlı besinler yemektense mideyi aç bırakmak vücut için daha sağlıklı. Ama zararlı maddelerin de mikrop gibi vücuda arada girmesi vücudu güçlendiren ve bağışıklığını arttıran bir şey. O nedenle tamamen sağlıklı ve doğru her zaman iyi değil, arada kaçamaklar iyidir denebilir.

Bir yandan vücudu her zaman korumak ve asla mikrop almamak da bağışıklığı düşüren ve bizi daha kolay hastalandıran da bir risk olabiliyor. Bu nedenle arada yapılan yanlış beslenme, vücudu şaşırtarak güçlenmesini de arttırıyor.

Herkesin vücut yapısı ve besinlere gösterdiği reaksiyonlar birbirinden farklı. Bu nedenle de herkesin kendini keşfetmesi ve değişik diyetler ile vücudunu test etmesi, hangi besinlerin nelere yol açtığını keşfetmesi gerekiyor. Bunu profesyonel bir yardım ile de yapılabilir, sistematik bir program oluşturularak ve düzenli not alarak bireysel de.

Yazar: Karyowski

KaryowskiReyting Tv gönüllü köşe yazarı

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ