Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Sipahi 6. Bölüm Özeti

Ana Sayfa » Dizi Film Haberleri » Sipahi 6. Bölüm Özeti
Google News Abone Ol
Sipahi 6. Bölüm Özeti

16 Ocak Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında yayınlanan yeni dizi Sipahi 6. Bölümü ile izleyici karşısındaydı. Nefes kesen bölümde izleyici şaşırtan olaylar gelişti.

Habtor, Ali’ye güvenebilmek adına ona bir test yapmaya karar vermişti ve bunun için bir karekodu  okumasını istedi. Ali şifreyi çözerek Habtor’un güvenini kazansa da, hedefteki istihbarat personelinin kimliğini çözemedi.

Bu sırada canan Jasmin ve kızını kurtarabilmek için Yusuf’a ulaşarak bir operasyon düzenlettirdi. Yapılan operasyon sonucu Jasmin ve kızının kurtarılması başarıyla sonuçlandı. Bu operasyonun başarılı sonucu ise Habtor’u epey kızdırdı.

Bölümünde devamında ise ekibimiz roket imhasına girişti. Bir gemide gerekleşen operasyonda Ali, Cem ve Ezgi farklı kimliklerle yer aldılar. Ancak roketin farklı bir gemide olduğu anlaşılınca operasyon otomatik olarak başarısız sonuçlandı.

Habtor, Ali’nin güven testini geçmesinin ardından ona Canan’ı bulma görevini verdi. Ali’nin bir sonraki görevi ise Merve’nin öldürülmesiydi.  Bölümde biraz belirsiz bırakılsa da Ali’nin öğrenmeye çalıştığı hedefin kendi dedesi olan Fahrettin olabileceği ihtimali konuşulmaya başlandı.

Bölümün final sahnesinde ise Ali ve Canan karargahta buluştular. Ali, Canan’a kimliğini açıkladı ve Canan’ın tepkini beklerken 7. Bölüm fragmanı yayınlanarak bölüm bitirildi.

 

 

Ekleyen :Muhammet YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Sipahi 6. Bölüm Özeti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çevrimiçi Etkinlik: “Evde Kitaplık Düzenleme Atölyesi”- Güncel Haberler Korkmaz: Büyükakın’ın yol haritasını referans alıyoruz- Güncel Haberler Bayrampaşa’da nefes kesen deprem tatbikatı- Güncel Haberler 30 Ekim Reyting sonuçları : Yargı mı, Teşkilat mı, Kızılcık Şerbeti mi, Tozluyaka mı, Lider kim? Sincan Belediyesi Camilerdeki Bankları Yeniliyor- Güncel Haberler Aydın’da Makedonya ve Rumeli Rüzgarı Esti- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat