Sipahi 6. Bölüm Özeti

18.01.2023

0 Yorum

Sipahi 6. Bölümü ile izleyici karşısındaydı. Nefes kesen bölümde izleyici şaşırtan olaylar gelişti.

Sipahi 6. Bölüm Özeti

16 Ocak Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında yayınlanan yeni dizi Sipahi 6. Bölümü ile izleyici karşısındaydı. Nefes kesen bölümde izleyici şaşırtan olaylar gelişti.

Habtor, Ali’ye güvenebilmek adına ona bir test yapmaya karar vermişti ve bunun için bir karekodu  okumasını istedi. Ali şifreyi çözerek Habtor’un güvenini kazansa da, hedefteki istihbarat personelinin kimliğini çözemedi.

Bu sırada canan Jasmin ve kızını kurtarabilmek için Yusuf’a ulaşarak bir operasyon düzenlettirdi. Yapılan operasyon sonucu Jasmin ve kızının kurtarılması başarıyla sonuçlandı. Bu operasyonun başarılı sonucu ise Habtor’u epey kızdırdı.

Bölümünde devamında ise ekibimiz roket imhasına girişti. Bir gemide gerekleşen operasyonda Ali, Cem ve Ezgi farklı kimliklerle yer aldılar. Ancak roketin farklı bir gemide olduğu anlaşılınca operasyon otomatik olarak başarısız sonuçlandı.

Habtor, Ali’nin güven testini geçmesinin ardından ona Canan’ı bulma görevini verdi. Ali’nin bir sonraki görevi ise Merve’nin öldürülmesiydi.  Bölümde biraz belirsiz bırakılsa da Ali’nin öğrenmeye çalıştığı hedefin kendi dedesi olan Fahrettin olabileceği ihtimali konuşulmaya başlandı.

Bölümün final sahnesinde ise Ali ve Canan karargahta buluştular. Ali, Canan’a kimliğini açıkladı ve Canan’ın tepkini beklerken 7. Bölüm fragmanı yayınlanarak bölüm bitirildi.

 

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

İlgili Terimler : ,

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ