Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Soykan Ailesi İçin Büyük Savaşın Başlangıcı: Aile’nin 9. Bölümünde Neler Olacak?

Ana Sayfa » Dizi Film Haberleri » Soykan Ailesi İçin Büyük Savaşın Başlangıcı: Aile’nin 9. Bölümünde Neler Olacak?
Google News Abone Ol

Aile’nin 9. bölümünde heyecan dolu gelişmeler yaşanacak. Serhat’ın ölümü, Soykan ailesi için büyük bir savaşın başlangıcını işaret eder. Serhat’ın avukatı Suat, tüm yaşananları öğrenir ve İlyas’a anlatmakla tehdit eder. Aslan, Cihan ile iş birliğine devam ederek bu sorunu çözmeye çalışırken, Devin ve Yağmur’u da alıp ailenin güvenliği için çiftliğe döner. Ancak buldukları şey, planlarını değiştirecek büyük bir sürpriz olur.

Hülya ise aileyi korumak için İbo ile yeniden iş birliği yapmak zorunda kalırken, Aslan’ın ve Hülya’nın fikir ayrılıkları karşı karşıya getirir. Hülya’nın aile üzerindeki hakimiyeti de sarsılmaya devam eder ve Devin ile aralarındaki mücadele büyür. Devin, Serhat’ın ölümünde kendi payının olup olmadığını sorgularken, İlyas Koruzade gerçeğiyle yüzleşir ve Aslan’ın planını etkileyecek bir fikir verir.

Aslan, Suat’ın tehdidinden kurtulmanın bir yolunu ararken, Soykanlar Kaya’nın sünnet düğünü için bir araya gelir. Ancak düğüne beklenmedik bir misafir gelir ve Devin, Soykan çemberine artık girer. Soykanlar, İlyas Koruzade tehlikesiyle burun buruna gelirler ve gelişmeler büyük bir heyecan yaratır. Bu bölüm, aksiyon dolu sahneleri ve sürpriz olaylarıyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

Soykan Ailesi İçin Büyük Savaşın Başlangıcı: Aile’nin 9. Bölümünde Neler Olacak? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Mustafakemalpaşa’nın Küçük Sanatçıları Sertifikalarını Aldılar- Güncel Haberler Kösedere Üzüm Festivali için geri sayım başladı!- Güncel Haberler Malkara Kent Konseyi Kültür Sanat Topluluğu Oluşum Toplantısı Gerçekleştirdi- Güncel Haberler Pehlivan’dan Ramazan Ayı Mesajı- Güncel Haberler Samsung Mobil Ürünler Yetkili Servis merkezleri patili dostlarımızın da yanında!- Güncel Haberler Spor Antrenmanlarınıza OPPO Band Eşlik Ediyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat