Taçsız Prenses Dizisi Konusu ve Yayın Tarihi

03.01.2023

0 Yorum

Salı günleri yayınlanacağı açıklanan Taçsız Prenses dizisi yayın tarihi tam olarak 10 Ocak 2023 günü olarak belirlendi.

Taçsız Prenses Dizisi Konusu ve Yayın Tarihi

Fox Tv tarafından tanıtımı yapılan MF yapım imzalı olacağı belirtilen Taçsız Prenses dizisi konusu ve yayın tarihi belli oldu. Konusu oldukça sıra dışı olan Taçsız Prenses dizisinin senaristliğini Onur Koralp ve Pınar Bulut birlikte üstleniyorlar. Yönetmen koltuğunda ise tanıdık bir isim olan Volkan Keskin oturacağı belirtildi.

Taçsız Prenses Dizisi Konusu

Açıklanana konusu ile günümüz sıradan dizilerinden ayrılacağını açıkça belli eden Taçsız Prenses Dizisi konusu Masal (Elif Kurtaran) adlı bir kızın hikayesini konu ediniyor. Şirin (Feride Çetin), kızını kendi hayal dünyasında büyütmüş bir annedir. Kızına mümkün olduğunda toz pembe bir hayat çizen Şirin, aslında kızına nasıl bir kötülük yaptığının farkında değildir.

Geçireceği ağır hastalık nedeniyle anne Şirin’in hastaneye düşmesiyle birlikte kızı Masal, hiç de annesinin anlattığı gibi bir dünyada yaşamadığını fark eder. İzleyiciler Masal’ın bu dünyada afallamasını ve aldatılmasını beklerken, Masal’ın içinden her türlü kötülüğü yapabilecek bir kız çıkar.

Taçsız Prenses Dizisi Yayın Tarihi

Salı günleri yayınlanacağı açıklanan Taçsız Prenses dizisi yayın tarihi tam olarak 10 Ocak 2023 günü olarak belirlendi. İlk bölümü saat 20’de başlayacak olan dizinin ilk bölüm özeti ise hemen arkasından tekrar ekrana gelecek.

 

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ