Taçsız Prenses Fuat ile İlgili Çarpıcı Açıklamalar

17.01.2023

0 Yorum

10 Ocak Pazartesi günü ilk bölümü Fox ekranlarında yayınlanan Taçsız Prenses dizisi sosyal medyada geçen hafta çok konuşulmuştu. Dizideki karakterlerin hikayesiyle ilgili farklı analizlerin yapıldığı paylaşımlarda öne çıkan isimlerden birisi de Taçsız Prenses Fuat karakteri oldu. Tolga Tekin, canlandırdığı Fuat karakteriyle ilgili önemli ipuçları paylaştı. Karakter Değişecek! Yayınlanan ilk bölümüyle kötü bir karakter izlenimi yaratan […]

Taçsız Prenses Fuat ile İlgili Çarpıcı Açıklamalar

10 Ocak Pazartesi günü ilk bölümü Fox ekranlarında yayınlanan Taçsız Prenses dizisi sosyal medyada geçen hafta çok konuşulmuştu. Dizideki karakterlerin hikayesiyle ilgili farklı analizlerin yapıldığı paylaşımlarda öne çıkan isimlerden birisi de Taçsız Prenses Fuat karakteri oldu. Tolga Tekin, canlandırdığı Fuat karakteriyle ilgili önemli ipuçları paylaştı.

Karakter Değişecek!

taçsız prenses fuat

Yayınlanan ilk bölümüyle kötü bir karakter izlenimi yaratan ve seyirciler tarafından itici olarak bulunan Taçsız Prenses Fuat karakterinin iyice doğru bir yol alacağının sinyali verildi. Rolü canlandıran Tolga Tekin yaptığı açıklamada karakterin siyah olmadığını, griye döneceğini kaydetti.

Karakterin hikayesini okuyarak beğendiğini ve bu nedenle rolü istediğini açıklayan Tekin, karakterin kötü tarafının yaşadığı kötü geçmişten ileri geldiğini belirtti. İzleyici olarak bizlerin daha sonraki haftalarda göreceği üzere Fuat, tam anlamıyla kötü bir insan değil.

Tolga Tekin Oyunculuğunu Konuşturdu

Uzun yıllardır çok farklı projelerde ve hep karanlık rollerde karşımıza çıkan Tolga Tekin,  Taçsız Prenses Fuat karakteriyle de dikkatleri çekmeyi başardı. Bu tarz kişilikleri çok iyi taşıyabilen başarılı oyuncunun sonraki haftalarda göstereceği performans da merak konusu haline geldi.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ