Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Tetikçinin Oğlu Konusu ve Oyuncuları

Ana Sayfa » Dizi Film Haberleri » Tetikçinin Oğlu Konusu ve Oyuncuları
Google News Abone Ol
Tetikçinin Oğlu Konusu ve Oyuncuları

Çekimleri resmen başlayan Tetikçinin Oğlu dizisi hangi kanalda çekilecek sorusu da yanıtlanmış oldu. Fox TV ekranlarında yayına girmeye hazırlanan dizi için bazı detaylar da belli olmaya başladı. Tetikçinin Oğlu konusu ve oyuncuları da kısmen açıklandı. Önemli erkek oyuncuları açıklanan dizi için kadın oyunculardan henüz bir haber gelmedi.

Tetikçinin Oğlu Konusu

Fox Tv kanalında yayınlanacak olan Tetikçinin Oğlu dizisi konusu şöyle özetlenebilir: Şevket Çoruh’un canlandıracağı İskender karakterinin oğlu Yiğit’in öldürülmesiyle başlayan intikam ve aksiyon dolu dizide İskender kendisine bir tetikçi tutarak intikam peşinde koşacak.

Tetikçinin Oğlu Oyuncuları

Uzun yıllar süren Arka Sokaklar dizisinden ayrılan Şevket Çoruh, Tetikçinin Oğlu dizisi oyuncu kadrosu içinde kendine yer buldu. İskender karakterine hayat verecek başarılı oyuncunun performansı diziyi şimdiden öne çıkardı.

Dizide ayrıca Hekimoğlu olarak tanıdığımız Timuçin Esen de Korkmaz karakteriyle karşımızda olacak. Genco Özak isminin de Metin karakteriyle oynayacağı resmen belli oldu. Diziye son katılan iki isim ise Serhat Kılıç ve Baran Can Eraslan olarak açıklandı. Buna göre Tetikçinin Oğlu dizisi oyuncuları şu şekilde sıralanabilir:

Şevket Çoruh (İskender), Timuçin Esen (Korkmaz, Tetikçi), Genco Özak (Metin), Serhat Kılıç (Esat) ve Baran Can Eraslan (Yunus).

Ekleyen :Muhammet YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tetikçinin Oğlu Konusu ve Oyuncuları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Şişli Tiyatroseverlerin Yeni Buluşma Adresi Oldu- Güncel Haberler 16 Ekim Dünya Gıda Günü: Sağlıklı gıda için çözüm dayanışma- Güncel Haberler 15 Nisan 2022 Cuma reyting sonuçları Aliağa’da Okullar Dezenfekte Ediliyor- Güncel Haberler Liselerarası Mevlana Şiir Yarışması’nda 12’nci Yıl- Güncel Haberler Başkan Savran, Kıratlıoğlu Mahallesi’nde İncelemelerde Bulundu- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat