Tozluyaka 10. bölüm

03.09.2022

1 Kişi Okumuş

0 Yorum

Tozluyaka 10. bölüm
Her bölümü milyonlarca kişi tarafından izlenen Tozluyaka, bu hafta 10. bölümüyle 4 Eylül pazar günü sevenleriyle buluşacak. Dizinin 10. bölüm fragmanının yayınlanmasıyla birlikte dizinin hayranları tarafından merakla beklenen 10. bölüm fragmanı yayınlandı.

Tozluyaka oyuncuları ve konusu

Bu yazıda neler var?

Oyuncular: Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazar, Nebil Sayın, Kadim Yaşar, Kaan Mirac Sezen, Ecem Çalhan, Ulvi Kahyaoğlu, Serra Pirinç, Çağla Şimşek, Can Bartu Arslan, Durukan Çelikkaya, Oğulcan Arman Uslu, Özgür Foster, Ahmet Haktan Zavlak, Duygu Özşen, Doğa Lara Akkaya.

Tozluyaka’ya giden yola şans bile uğramaz.  Lakin doğruca birbirini kardeş seçenlere koşar Tozluyaka ‘ya… Bu sefer umut bir yolculuğu başlar… Birbirlerine dokundurur Geçtikleri sokaklar, adını verdikleri insanlar, zulme, adaletsizliğe karşı olanlar… bu her insanın hikayesi. Sadece aramızda şanslılar.

Tozluyaka 10.Bölümde neler olacak? Kenan’ın sakladığı görüntü artık Ali’nin elinde. Ancak yine de bu mesajları kimin gönderdiğini bulamıyorlar. “Bütün bu görüntüler Kenan’ı suçlamaya yetiyor mu? Soruyla birlikte notu gönderenin peşine düşecekler. Hazal kucak açan Ege ve Çağrı, Berk’ten de uzaklaştı. Hatta Aliye yardım edenler arasında bir numaraydılar. Saklanacak bir şey kalmadı. Tüm gerçekler ortaya çıktı ve katili bulmaya bir adım daha yaklaştılar. Herkes rahat bir nefes alacak çünkü bilmedikleri büyük ve tehlikeli bir sır onları kuşatıyor. Aslında bittiğini düşündükleri an, her şeyin yeniden başladığı an olacak ve henüz kimse bilmiyor…
İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz