Tozluyaka Cemre Yeni Dizisi Belli Oldu

10.01.2023

0 Yorum

Ab-ı Hayat dizisi Meral rolüyle yeniden izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncu, yine kaliteli bir kadronun içerisinde yer alıyor.

Tozluyaka Cemre Yeni Dizisi Belli Oldu

Fox ekranlarının devam eden ve sevilen dizisi Tozluyaka dizisinden ayrılan Ecem Çalhan, yeni bir projeyle izleyenlerine yeniden Merhaba demeye hazırlanıyor. Tozluyaka Cemre rolünde izlediğimiz Ecem Çalhan, güzelliği ve yetenekleriyle çok sayıda insanın beğenisini toplamıştı.

Ab-ı Hayat Dizisi Hazırlıkları

Tozluyaka Cemre karakterinin diziden ayrılmasıyla birlikte, güzel oyuncunun yeni adresi de belli oldu. Ab-ı Hayat dizisi Meral rolüyle yeniden izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncu, yine kaliteli bir kadronun içerisinde yer alıyor.

Yeni projenin yönetmeni Hilal Saral olarak açıklanırken, senaryo yazarlığında ise Nuran Evren Şit’in kalemi bulunuyor. Ab-ı Hayat dizisi oyuncu kadrosu çok tanıdık isimleri içinde barındırıyor.

Abı-Hayat Oyuncuları

Henüz kanalı ve yayın tarihi belli olmayan Ab-ı Hayat dizisiyle ilgili gelen ilk detaylar oyuncu tercihleriyle ilgili oldu. Bir Aile Hikayesi dizisinde Berk isimli bir reklam yıldızını oynayan, hemen ardından yer aldığı Masumlar Apartmanı projesindeki Han rolüyle ağır dramlarda da kendini kanıtlayan Birkan Sokullu kadroda yer alıyor.

Ab-ı Hayat dizisi oyuncu kadrosu içinde ayrıca Ebru Şahin, Gözde Seda Altuner, Necip Memili ve Ayşegül Cengiz gibi deneyimli ve dinamik oyuncular bulunuyor.

 

 

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ