Tuzak Dizisi Final Tarihi Belli Oldu!

04.01.2023

0 Yorum

26. bölümle birlikte final yapılması kararlaştırılan Tuzak dizisi final tarihi de otomatik olarak belli olmuş oldu.

Tuzak Dizisi Final Tarihi Belli Oldu!

Tv8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Tuzak dizisi için bir final planlandığı zaten biliniyordu. Acun Medya önderliğinde çekimleri devam eden dizi, bir intikam hikayesi olduğu için konunun çok uzatılmadan final bağlanması ön görülüyordu. Bu kapsamda çalışmalarını tamamlayan senaryo ekibi dizinin finalini kararlaştırdı.

Tuzak Dizisi Final Bölümü

Perşembe akşamları saat 20’de Tv8 kanalında yayına giren Tuzak dizisi, konusu ve kadrosuyla büyük beğeni toplamıştı. Reyting sıralaması da iyi seviyede sayılan dizinin final tarihi resmen açıklandı. Tuzak dizisi final bölümü 26. Bölüm olarak belirtildi.

En son 11. Bölümü ekranlara gelen dizinin yeni bölümü 5 Ocak 2023 Perşembe günü yayına girecek. Buna göre tam 14 hafta sonra dizinin final yapacağı kesinleşti.

Tuzak Dizisi Final Tarihi

26. bölümle birlikte final yapılması kararlaştırılan Tuzak dizisi final tarihi de otomatik olarak belli olmuş oldu. Eğer bir aksaklık, bölümlerde tatil olma durumu ortaya çıkmazsa 13 Nisan 2023 günü yayınlanacak olan 26. Bölümle birlikte intikam hikayesi sona ermiş olacak.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ