Tuzak Dizisi Final Yapıyor Mu?

06.01.2023

0 Yorum

Yakın zamanda 26. Bölümle birlikte final yapacağı belirtilen Tuzak dizisi devam edecek mi sorusu kafaları karıştırmaya devam etmektedir.

Tuzak Dizisi Final Yapıyor Mu?

Geçtiğimiz günlerde final tarihi açıklanan Tuzak dizisi final yapıyor mu sorusuna farklı cevaplar gelmeye devam ediyor. En son Acun Medya ve Tv8 Kanalının sahibi Acun Ilıcalı sosyal medyadan yaptığı açıklamada diziyi devam ettirme isteklerini dile getirmişti. Ne var ki, reytinglerde görülen başarısızlık, dizinin takipçilerini düşündürüyor.

Bu yazıda neler var?

Tuzak Dizisi Devam Edecek Mi?

Yakın zamanda 26. Bölümle birlikte final yapacağı belirtilen Tuzak dizisi devam edecek mi sorusu kafaları karıştırmaya devam etmektedir. Acun Medya ve ortakları, dizinin devam etmesi için imkanlarını seferber ettiği kaydedildi. Öte yandan dizinin reyting sıralamasındaki konumu ise, yapımcıları memnun edecek seviyenin altında kalıyor.

Sosyal medyada çok konuşulan Tuzak dizisi final tarihi konusunda açıklamalar ardı ardına gelmeye devam ediyor. Akın Akınözü ve Bensu Soral’ın başrol performansı  iyi bir kitle ve ritm yakalayan Tuzak dizisi devam edip etmeyeceği konusunu merak uyandırıyor.

Dizinin final tarihi açıklanmışken, sosyal medyadan gelen açıklamada dizinin devamı istendiği kaydedildi. Bu durumda Tuzak dizisi final yapıp yapmayacağının birkaç hafta içerisinde netleşeceği ön görülüyor.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ