Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Tuzak Dizisi Konusu Nedir? Tuzak Dizisi Oyuncu Kadrosu

Ana Sayfa » Dizi Film Haberleri » Tuzak Dizisi Konusu Nedir? Tuzak Dizisi Oyuncu Kadrosu
Google News Abone Ol

Acun Medya grubunun sahibi olduğu Tv8 kanalı her yeni projesiyle seyirciyi ekrana kilitlemeyi başarabiliyor. En son proje olarak da 23 Eylül tarihinde ilk kez duyurulan Tuzak dizisi ile karşımıza çıkan Tv8’de 19 Ekim 2022 tarihinde Tuzak dizisi ilk bölümü yayına girmiş durumda. Tabii ki akıllarda pek çok soru var, Tuzak dizisi konusu nedir, tuzak dizisi oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor gibi, bu sorulara hep birlikte cevap bularak Tuzak dizisiyle ilgili bazı konuları netleştirelim

Tuzak dizisi konusu

 

Tuzak Dizisi Konusu Nedir?

Tuzak dizisi konusu gerçekten farklı bir hikayeyi ele alıyor. Dizinin konusu intikam üzerine kurulu desek yanlış olmaz. Aslan ve ailesi, uzun yıllar önce Umut ve ailesinin geleceğini elinden almış oldukça nüfuzlu bir ailedir. Umut da yıllar boyu en ince detayına kadar işleyip biçtiği intikam planını uygulamaya koymanın zamanı olduğuna karar verir. Aslan Bey ve ailesini parçalamak isteyen Umut’un ise hiç hesaba katmadığı bir şey vardır: Aslan’ın güzellik ve zeka abidesi kızı Çiçek. Umut ve Çiçek arasındaki zeka yarışına dönecek olan bu intikam oyununda kimin tuzağa düşeceği ve kimin başarılı olacağı oldukça çetrefilli bir hikayeye benziyor. Entrika ve sinsilik dolu Tuzak dizisi konusu ile büyük merak uyandırıyor.

Tuzak Dizisi Oyuncu kadrosu

Tuzak dizisi konusu kadar Tuzak dizisi oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Başrolde Akın Akınözü (Umut), Bensu Soral (Çiçek) ve Talat Bulut (Aslan) başrolleriyle izleyeceğimiz diziye ayrıca Rıza Kocaoğlu (Güven), İlayda Çevik (Luna), Onur Durmaz (Ali) gibi usta isimler eşlik ederek hikayeyi bir başyapıt haline getiriyorlar.

Ekleyen :Muhammet YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tuzak Dizisi Konusu Nedir? Tuzak Dizisi Oyuncu Kadrosu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Yeşilova-Solaklar Köprülü Kavşağı ihaleye çıkıyor- Güncel Haberler Mide balonu yöntemiyle ilgili merak edilen 10 soru – cevap Tirilye’de Bilim, Tarih, Kültür ve Sanat Buluşması – Güncel Haberler IBM, Orta Doğu ve Afrika’da yatırımlarını Müşteri Mühendisliği lansmanıyla güçlendiriyor- Güncel Haberler Clinique’ten Metaverse More Like Us Kampanya- Güncel Haberler Müzik Kısıtlaması Turizmi Etkiliyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat