Tuzak Dizisi Yeni Yıla Efsane Girdi!

01.01.2023

0 Yorum

Tv8 ekranlarında yayın hayatına devam eden Tuzak dizisi, reytinglerde beklediği sonucu alamayınca gün değişikliği yapmaya karar verdi. Acun Medya’nın sahibi olduğu Tv8 kanalında, Fabrika Yapım işbirliğinde yayınlanan Tuzak dizisi, Çarşamba günleri ekrana gelmekteydi. Çarşamba günleri rakipleri karşısında reyting sıralamasında ilk 10 program arasına giremeyen Tuzak dizisi, Perşembe günleri yayınlanmaya başladı. Reytinglerde az olan izleyici sayısına […]

Tuzak Dizisi Yeni Yıla Efsane Girdi!

Tv8 ekranlarında yayın hayatına devam eden Tuzak dizisi, reytinglerde beklediği sonucu alamayınca gün değişikliği yapmaya karar verdi. Acun Medya’nın sahibi olduğu Tv8 kanalında, Fabrika Yapım işbirliğinde yayınlanan Tuzak dizisi, Çarşamba günleri ekrana gelmekteydi.

Çarşamba günleri rakipleri karşısında reyting sıralamasında ilk 10 program arasına giremeyen Tuzak dizisi, Perşembe günleri yayınlanmaya başladı. Reytinglerde az olan izleyici sayısına rağmen, Tuzak dizisinin büyük bir hayran kitlesi bulunuyor. Bunun kaynağı da, dizinin internetten takip edilmesi olarak yorumlanıyor

Bu yazıda neler var?

Sosyal Medyanın En Popüleri Tuzak!

Reyting oranlarına bakıldığında hem Çarşamba hem de Perşembe günleri ilk 10’a giremeyen tuzak dizisi, 29 Aralık 2022 tarihinde yayınlanan bölümüyle sosyal medyanın gündemine oturdu. Hakkında yapılan 120 binin üstünde paylaşımla, bu alanda bir rekor kırdı. Kendisine en yakın Perşembe dizisi olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi ise sadece 20 bin paylaşımda kaldı.

Aynı gün Camdaki Kız ve Aldatmak adlı dizilerle reyting savaşına girdiği halde kaybeden Tuzak dizisi, Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla ise, bu dizileri solda sıfır bıraktı denilebilir.

Yapılan sosyal medya incelemesinde Tuzak dizisi hakkında 124 bin 800 paylaşım yapılırken, Show TV’de yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi ise 21 Bin 800 bandında kaldı. Aynı gün yayınlanan ve reyting birincisi olan Camdaki Kız dizisi ise 5 Bin 300 paylaşımda kalarak hayal kırıklığı yarattı. ATV’nin sevilen dizisi olan Aldatmak hakkında ise aynı gün sadece 1.700 paylaşım yapıldı.

Tuzak Dizisi Artık Perşembe Günleri!

Hem yakında başlayacak olan Survivor 2023 programıyla çakışmaması için hem de Çarşamba günkü rakiplerini geçememesi nedeniyle Tuzak dizisi artık Perşembe günleri ekrana gelecek. Yine Tv8 ekranlarında saat 20:00’da geniş özet ve ardından yeni bölüm programıyla yayınlanacak olan Tuzak dizisinin, sosyal medyada bundan sonraki durumunun ne olacağı ise merak konusu.

Reytinglerde istediği başarıyı bulamayan Tuzak dizisinin erken final yapacağı konuşulurken, yapılan açıklamada dizisinin sezon sonuna kadar devam edeceği bildirildi. Hayranlarını rahatlatan bu açıklama sonrası ise, Tuzak dizisi sosyal medyada büyük patlama yarattı.

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ