Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Üvey Anne 4. Bölüm: Serap’ın planları ters gidiyor!

Ana Sayfa » Dizi Film Haberleri » Üvey Anne 4. Bölüm: Serap’ın planları ters gidiyor!
Google News Abone Ol

Serap, Faruk’un ilgisini çekmeye çalışıyor. Üvey Anne’nin dördüncü bölümünde, Serap, Faruk’un ilgisini çekmeye çalışmaya devam ediyor. Faruk’un önemli bir müşteriyle iş yemeğine katılmak istediğini öğrenince, ona katılmaya karar veriyor. Ancak, Faruk, Serap’ın ona olan ilgisini fark ettiği için, İpek’i de yemeğe götürmeye karar veriyor. Bu durum, Serap’ı çok sinirlendiriyor.

Faruk, İpek’e özel bir bileklik alıyor

Faruk, İpek’in doğum günü için ona özel bir bileklik alıyor. Serap, bilekliğin kendisi için hazırlandığını düşünüyor, ancak İpek’in bilekliği aldığını öğrenince, artık hedefine İpek’i koyduğunu anlıyor.

Nisan ve Cem yakınlaşıyor

Nisan ve Cem, dördüncü bölümde daha da yakınlaşıyor. Cem, Nisan’ı sinemaya götürmek istiyor, ancak Nisan ilk başta kabul etmiyor. Ancak, Cem ısrar edince, sonunda kabul ediyor. Sinemada, Cem, Nisan’a duygularını açıyor ve Nisan da ona karşılık veriyor.

Mete, İpek’ten kıskançlık krizine giriyor

Mete, İpek’in Faruk’a olan ilgisinden rahatsız oluyor. İpek’e, Faruk’tan uzak durmasını söylüyor, ancak İpek bunu kabul etmiyor. Bu durum, Mete’yi kıskançlık krizine sokuyor ve sonunda İpek’le tartışıyor. Tartışma sırasında, Mete yaralanıyor ve hastaneye kaldırılıyor.

Ömer, alerjisi yüzünden bayılıyor

Ömer, alerjisi olduğu halde Serap’ın ona dolma yedirmesi yüzünden bayılıyor. Serap ve Cem, Ömer’i hastaneye yetiştiriyorlar. Faruk, durumu öğrenir öğrenmez hastaneye yetişiyor. Faruk, Serap’ın tehlikeli bir kadın olduğunu fark ediyor ve onu evden göndermeye karar veriyor.

Üvey Anne’nin dördüncü bölümü, Serap’ın planlarının ters gitmeye başlamasıyla sona eriyor. Faruk, Serap’ın ona olan ilgisini fark etti ve İpek ile olan ilişkisini güçlendirdi. Nisan ve Cem ise yakınlaşmaya başladı. Mete ise, İpek’in Faruk’a olan ilgisinden dolayı kıskançlık krizine girdi ve yaralandı. Ömer ise, Serap’ın ayartıcılığı yüzünden alerjisi nüksetti ve hastaneye kaldırıldı. Faruk, Serap’ın tehlikeli bir kadın olduğunu fark etti ve onu evden göndermeye karar verdi.

Üvey Anne 4. Bölüm: Serap’ın planları ters gidiyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Fatma Güneşer ‘Kaderimdin’ Remix versiyonunu yayınladı.- Güncel Haberler ‘’Başarı Ruhumuzda Var’’ Diyen Kadınlar Sksm’ye Konuk Oldu- Güncel Haberler YA RABBİ…! “İstiklal Marşı’nın kabulünün 101. yıldönümünde birlikte yürüyelim”- Güncel Haberler Bursa’nın Turizm Rotası Yeniden Belirleniyor – Güncel Haberler 23 Mayıs 2022 Pazartesi reyting sonuçları: Yasak Elma, Üç Kuruş, Hakim reyting sıralaması

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat