Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Vermem Seni Ellere’nin 5. Bölümü: Zeliş ve Hande Karşı Karşıya!

Ana Sayfa » Dizi Film Haberleri » Vermem Seni Ellere’nin 5. Bölümü: Zeliş ve Hande Karşı Karşıya!
Google News Abone Ol

Vermem Seni Ellere’nin yeni bölümünde, Zeliş ve Hande sonunda karşı karşıya geldi. Zeliş, Mehmet’in geçmişiyle ilgili her şeyi öğrenmeye yaklaştı ve Mehmet, bunu önlemek için büyük bir hamle yapmak zorunda kaldı.

Mehmet’in planı, Zeliş’i karakola götürmekti. Zeliş, Mehmet tarafından yemeğe davet edildiğini zannederken, karakolda uyandığında şok oldu. Mehmet, paçayı kurtardığını düşündü, ancak Hande’nin çok farklı bir planı vardı. Zeliş ve Mehmet’in burnunun dibine kadar geldi ve Mehmet’e, Kıvanç’a ve Uğur’a rahat yüzü bırakmadı.

Hande, Taşkıran’da iş birliği yapabileceği kullanışlı bir ortak buldu: Soner. Soner’le birlikte, Zeliş ve Mehmet’e göz açtırmayacaklardı. Zeliş, başlarda Hande’den rahatsız olsa da, zamanla onun hakkındaki fikirlerini değiştirmeye başladı. Hande’nin Mehmet’e karşı olan hislerini fark etti ve onu tehlike olarak görmemeye başladı.

Ancak kader, Zeliş’e bir oyun oynadı. Mehmet’le ilgili gerçeği öğrenmenin eşiğine geldi ve Hande’nin bile haberi olmadan Mehmet’le Hande’nin hayatlarını birleştireceği yerdeydi.

Bölüm, Zeliş’in Mehmet ve Hande’nin hayatlarını birleştireceği yerde bitti. Zeliş, Mehmet’le ilgili gerçeği öğrenecek mi? Hande, Zeliş’i engelleyebilecek mi? Bu soruların cevabı, yeni bölümde!

Vermem Seni Ellere’nin 5. Bölümü: Zeliş ve Hande Karşı Karşıya! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Enis Öncüoğlu “FORM_AT” sergisi ile Goba Art&Design’da- Güncel Haberler Tüp Bebek Tedavisinde Cinsel Perhiz Süresine Dikkat Edilmeli!- Güncel Haberler Kavun & Karpuz ile ödem atma zamanı / Yaz meyveleri ile sağlığınızı koruyun- Güncel Haberler Türkiye’de ailelerin neredeyse yarısı uzaktan eğitim için ekstra cihaz satın aldı veya kiraladı- Güncel Haberler İzmir Kısa Film Festivali Başlıyor- Güncel Haberler Haftanın En Çok Konuşulan Dizileri! 13-19 Aralık 2021

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat