Yalı Çapkını Dizisinde Kartlar Yeniden Dağıtılıyor

13.01.2023

0 Yorum

Yayına girdiği günden bu yana Star Tv’yi Cuma günlerinin reyting birincisi yapmayı başaran Yalı Çapkını dizisi her bölüm gelişen ve değişen olay silsilesi ile seyircisini merakta bırakmayı başarıyor. Diziye en son dahil olan Defne (Mine Tugay) karakterinin gelişiyle birlikte, dizideki gidişat da önemli ölçüde değişiyor. Ferit ile Defne Birlikte Olacak Mı? 6 Ocak Cuma günü […]

Yalı Çapkını Dizisinde Kartlar Yeniden Dağıtılıyor

Yayına girdiği günden bu yana Star Tv’yi Cuma günlerinin reyting birincisi yapmayı başaran Yalı Çapkını dizisi her bölüm gelişen ve değişen olay silsilesi ile seyircisini merakta bırakmayı başarıyor. Diziye en son dahil olan Defne (Mine Tugay) karakterinin gelişiyle birlikte, dizideki gidişat da önemli ölçüde değişiyor.

Ferit ile Defne Birlikte Olacak Mı?

6 Ocak Cuma günü 16. Bölümüyle ekranlarda olan Yalı Çapkını dizisinde yeni bölüm merakla beklenirken, son bölümde yaşananlar ve Yalı Çapkını 17. Bölüm fragmanı büyük bir merak uyandırmıştı. Davet sonrası Defne’nin evine giden Ferit içkiliydi ve Defne’ye farklı bir gözle bakmaya başlamıştı.

Aynı davette asıl Yalı Çapkını karakterinin Ferit değil, babasının Orhan olduğunu Defne’den öğrenmiştik. Bunu Ferit’in de Defne’den öğrenmesiyle birlikte Ferit, Defne’ye karşı ilgili olmaya başlamıştı!

Bölümün son sahnesinde alkollü bir şekilde Defne’nin kapısına dayanan Ferit, içeri girdiğinde Seyran’ı görmesiyle birlikte büyük şoku yaşamıştı! Seyran’ın orada ne işi vardı? Seyran olmasaydı Ferit ne yapacaktı? Bu soruların cevabını Yalı Çapkını 17. Bölüm de izleyeceğiz.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ