Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yalı Çapkını Dizisine Sürpriz Konuk!

Ana Sayfa » Dizi Film Haberleri » Yalı Çapkını Dizisine Sürpriz Konuk!
Google News Abone Ol
Yalı Çapkını Dizisine Sürpriz Konuk!

Cuma günü seyircisinin büyük bölümünü kendine bağlayan Yalı Çapkını dizisi konuk oyuncu olarak büyük bir transfer yaptı. 1998 yılından bu yana ekranlarda gördüğümüz Mine Tugay, Yalı Çapkını dizisinde Defne rolüyle karşımıza çıkacak.

Mine Tugay Yalı Çapkını Dizisinde!

Türk televizyon tarihinde 20 yılı aşkındır onlarca başrol projesi olan Mine Tugay, Yalı Çapkını dizisine konuk oyuncu olarak transfer oluyor. Emre Altuğ’un canlandırdığı Orhan Korhon karakterinin eski sevgilisi Defne rolünü canlandıracak. Böylece Yalı Çapkını Defne kimdir sorusunun yanıtı şimdiden verilmiş olur.

Dizinin gidişatı açısından da önemli bir karakter olacağı sinyali verilen Defne, Orhan’ın eski sevgilisi olarak diziye dahil olacak. Kaç bölüm oynayacağı henüz belli olmayan Mine Tugay’ın senaryonun gidişatına göre diziden ayrılması ya da devam etmesi gündemde olabilir.

En son Gülümse Kaderine adlı dizide Neval karakteriyle başrolde izlediğimiz güzel oyuncu, 44 yaşında olmasına rağmen hala gençlere taş çıkartıyor. Hem güzelliği hem de oyunculuk yetenekleriyle izleyenleri kendine hayran Mine Tugay, Yalı Çapkını dizisi konusu için nasıl bir etki yapacağı da ayrıca merak konusudur.

 

Ekleyen :Muhammet YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yalı Çapkını Dizisine Sürpriz Konuk! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İki devlet tek milletin zaferi- Güncel Haberler Bayraklı ‘Homeros Festivali’ne hazır- Güncel Haberler Anne nasihati, İş Bölümü ve Verimliliği sorusunda 150 bin Lira kazandırdı! İzmir Fuarı’nda eğlence ve sanat her sahnede- Güncel Haberler COVID-19 aşısızların pandemisi haline geldi, tam doz aşı şart!- Güncel Haberler Sanatçı Umut Akyürek: Darbeye, ”tiyatro” demediğim için çok acımazsızca bana hakaret eden insanlar oldu.- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat