Yalı Çapkını Dizisine Sürpriz Konuk!

01.01.2023

0 Yorum

Cuma günü seyircisinin büyük bölümünü kendine bağlayan Yalı Çapkını dizisi konuk oyuncu olarak büyük bir transfer yaptı. 1998 yılından bu yana ekranlarda gördüğümüz Mine Tugay, Yalı Çapkını dizisinde Defne rolüyle karşımıza çıkacak. Mine Tugay Yalı Çapkını Dizisinde! Türk televizyon tarihinde 20 yılı aşkındır onlarca başrol projesi olan Mine Tugay, Yalı Çapkını dizisine konuk oyuncu olarak […]

Yalı Çapkını Dizisine Sürpriz Konuk!

Cuma günü seyircisinin büyük bölümünü kendine bağlayan Yalı Çapkını dizisi konuk oyuncu olarak büyük bir transfer yaptı. 1998 yılından bu yana ekranlarda gördüğümüz Mine Tugay, Yalı Çapkını dizisinde Defne rolüyle karşımıza çıkacak.

Mine Tugay Yalı Çapkını Dizisinde!

Türk televizyon tarihinde 20 yılı aşkındır onlarca başrol projesi olan Mine Tugay, Yalı Çapkını dizisine konuk oyuncu olarak transfer oluyor. Emre Altuğ’un canlandırdığı Orhan Korhon karakterinin eski sevgilisi Defne rolünü canlandıracak. Böylece Yalı Çapkını Defne kimdir sorusunun yanıtı şimdiden verilmiş olur.

Dizinin gidişatı açısından da önemli bir karakter olacağı sinyali verilen Defne, Orhan’ın eski sevgilisi olarak diziye dahil olacak. Kaç bölüm oynayacağı henüz belli olmayan Mine Tugay’ın senaryonun gidişatına göre diziden ayrılması ya da devam etmesi gündemde olabilir.

En son Gülümse Kaderine adlı dizide Neval karakteriyle başrolde izlediğimiz güzel oyuncu, 44 yaşında olmasına rağmen hala gençlere taş çıkartıyor. Hem güzelliği hem de oyunculuk yetenekleriyle izleyenleri kendine hayran Mine Tugay, Yalı Çapkını dizisi konusu için nasıl bir etki yapacağı da ayrıca merak konusudur.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ