Yalı Çapkını Pelin Ayrılıyor Mu?

20.01.2023

0 Yorum

Yalı Çapkını Pelin olarak izlediğimiz Buçe Buse Kahraman’ın diziden ayrılacağı iddiası gündeme bomba gibi oturdu.

Yalı Çapkını Pelin Ayrılıyor Mu?

23 Eylül tarihinden bu yana reyting rekorlarını domine eden Star Tv’in rekortmen dizisi Yalı Çapkını her bölümüyle gündemde ilk sırada olmayı da başarıyor. Diziyle ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Henüz kimseden bir açıklama gelmese de dizinin takipçileri bu konunun açığa kavuşturulmasını bekliyor.

Yalı Çapkını Pelin olarak izlediğimiz Buçe Buse Kahraman’ın diziden ayrılacağı iddiası gündeme bomba gibi oturdu. Özellikle Ferit ve Seyran ilişkisini destekleyenler ise bu habere çok sevinmiş gibi görünüyorlar. Öte yandan dizinin gidişatı açısından da önemli bir karakter olan Pelin’in Yalı Çapkını dizisi kadrosundan çıkıp çıkmayacağı merak edilmeye devam ediyor. Çünkü konuyla ilgili oyuncunun kendisinden veya dizi yapım kadrosundan bir açıklama gelmedi.

Bu yazıda neler var?

Yalı Çapkını Pelin’e Önemli Rol

20 Ocak 2023 Cuma günü 18. Bölümüyle ekranlara gelecek olan Yalı Çapkını dizisiyle ilgili bir de spoiler paylaşıldı. Yalı Çapkını Pelin karakterinin dizinin 27 Ocak’ta yayınlanacak olan 19. Bölümde yalıda büyük bir kaos yaratacağı belirtildi.

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ