Yalı Çapkını Suna, O Olaya Hala Gülüyor!

02.01.2023

0 Yorum

Beril Pozam tarafından hayat verilen Yalı Çapkını Suna karakteri, dizi için giderek önemli bir kişilik haline bürünüyor. Hikayenin gidişatı açısından da önemli bir yeri bulunan Suna ile Seyran kardeşler, dizide ve gerçek hayatta iyi bir uyum yakaladılar. İlk kez 2019 yılında ekranlara gelen Afilli Aşk dizisiyle boy gösteren güzel oyuncu, Yalı Çapkını dizisi bir çıkış […]

Yalı Çapkını Suna, O Olaya Hala Gülüyor!

Beril Pozam tarafından hayat verilen Yalı Çapkını Suna karakteri, dizi için giderek önemli bir kişilik haline bürünüyor. Hikayenin gidişatı açısından da önemli bir yeri bulunan Suna ile Seyran kardeşler, dizide ve gerçek hayatta iyi bir uyum yakaladılar.

İlk kez 2019 yılında ekranlara gelen Afilli Aşk dizisiyle boy gösteren güzel oyuncu, Yalı Çapkını dizisi bir çıkış yakalamış gibi görünüyor. Yapılan bir röportajda kendisini setlerde en çok eğlendiren konular kısmında verdiği cevap ise büyük beğeni topladı.

Bu yazıda neler var?

“Bohçacı Kadınlara Hala Gülüyorum”

Yalı Çapkını Suna olarak izlediğimiz 27 yaşındaki güzel oyuncu, kendisini en çok güldüren sahnenin Afilli Aşk dizisinde kaydedildiğini belirtti. Türk dizi ekranlarının iki uzun boylu ve yakışıklı ismi olan Serkay Tütüncü ile Çağlar Ertuğrul’un çektiği sahnede gülmemek için defalarca çekim yapıldığını belirten Beril Pozam, sahnenin perde arkasını anlattı.

180 cm üzeri iki manken gibi yakışıklı adamın kara çarşaf giyerek bohçacı kadın rolüne girmelerini çok komik bulduğunu söyleyen Beril Pozam, bu sahne aklına geldikçe hala güldüğünü belirtti.

Kahkaha tufanı nedeniyle çekimlerinde hayli zorluk yaşadığını anlatan Beril Pozam, Yalı Çapkını Suna karakterinde henüz böyle bir anı yaşamadığını da ekledi.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ