Yargı 38. Bölüm yazılı özeti

10.10.2022

0 Yorum

Sema Ergenekon’un kaleme aldığı ve Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı, her Pazar saat 20’de yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in başrolde harikalar yarattığı dizide pek çok usta isim de kendilerine eşlik ederek eseri bir başyapıt haline getiriyorlar. Yargı 38. Bölüm özeti Yargı dizisi 38. Bölümü de 9 Ekim Pazar akşamı […]

Yargı 38. Bölüm yazılı özeti

Sema Ergenekon’un kaleme aldığı ve Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı, her Pazar saat 20’de yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in başrolde harikalar yarattığı dizide pek çok usta isim de kendilerine eşlik ederek eseri bir başyapıt haline getiriyorlar.

Bu yazıda neler var?

Yargı 38. Bölüm özeti

Yargı dizisi 38. Bölümü de 9 Ekim Pazar akşamı izleyicisiyle buluştu ve şimdiden gelecek hafta için büyük yankı uyandırmayı başardı.  Ilgaz ve Ceylin kuyu cinayetlerini araştırırken, Ilgaz’ın oldukça sağlam bir teorisi vardır, ancak Ceylin (Pınar Deniz) yine de kendi bildiği yoldan gitmeye gizlice de olsa devam etmektedir.

Mehmet Yılmaz AK’ın hayat verdiği Pars ise kardeşinin ölümünden sonra halen kendisine gelememiş ve pimi çekilmiş bomba gibi ortalıkta gezmektedir. Bu durumdan herkes son derece endişeliyken, Pars’ın tek bir hedefi vardır: İntikam.

Bu bölümde kuyu cinayetinin ayrıntıları netleşmekle birlikte, yeni bilgiler yeni sorular doğurmaktadır. Eren (Uğur ASLAN) ve Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu), edinilen bu yeni bilgiler ışığında sürekli alarm halinde olmak durumunda olduklarını fark ederler. Tabii ki bu durum, onları cinayeti araştırmaktan alıkoymadı.

Ayrıca yine bu bölümde Ceylin’i kaçıran kim olduğu ve neden bunu yaptığının da ipuçlarını görmemiz mümkün.

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ