Yargı Dizisi 50. Bölüm 8 Ocak’a Kaldı

01.01.2023

0 Yorum

Pazar günleri Kanal D ekranlarında artık neredeyse vazgeçilmez hale gelen Yargı dizisi, hem Pazar dizilerinin azalığı hem de konusu nedeniyle hafta zirveye oynuyor. 25 Aralık 2022 Pazar günü ekranlara gelen 49. Bölümüyle pek çok soru işareti bırakan dizinin 50. Bölümü merakla bekleniyordu. Yargı Dizisi Yılbaşı Tatiline Girdi 50. bölümünün 1 Ocak 2023 Pazar günü yayınlanması […]

Yargı Dizisi 50. Bölüm 8 Ocak’a Kaldı

Pazar günleri Kanal D ekranlarında artık neredeyse vazgeçilmez hale gelen Yargı dizisi, hem Pazar dizilerinin azalığı hem de konusu nedeniyle hafta zirveye oynuyor. 25 Aralık 2022 Pazar günü ekranlara gelen 49. Bölümüyle pek çok soru işareti bırakan dizinin 50. Bölümü merakla bekleniyordu.

Yargı Dizisi Yılbaşı Tatiline Girdi

50. bölümünün 1 Ocak 2023 Pazar günü yayınlanması gereken dizi, yılbaşı tatiline girdi. Fragmanı daha önce yayınlanmış olan Yargı dizisi 50. Bölüm büyük merak uyandırmıştı. En Ilgaz ve Ceylin’in boşanma durumları ortaya çıkmış ve izleyici hem üzüntü hem merak duygularını yoğun bir şekilde yaşamıştı.

Yayınlanan fragmanda Ceylin’in Ilgaz’a boşanma dilekçesi götürdüğü sahneye yer verilirken, 50. Bölümde bu olayın akıbeti merak ediliyordu. 1 Ocak Pazar günü yayınlanması beklenirken, yılbaşı tatili dolayısıyla bu bölümün 8 Ocak 2023 Pazar günü yayınlanacağı duyuruldu.

Yargı dizisi reyting sıralamasında hep üst sıralara oynarken, bunda elbette dizinin merak edilen hikayesi büyük bir etkendir. Yine bu etkene bağlı olarak Ilgaz ve Ceylin’in boşanıp boşanmayacağı sorusu 49. Bölümde yayınlanması beklenirken, bu bölümde bu bilgiye yer verilmedi.

Yılbaşı gününde yayınlanması gereken 50. Bölüm, tatil nedeniyle 8 Ocak tarihine ertelendi. Boşanma süreciyle ilgili merak edilen soruların ise, yayınlanan fragmana göre bu kez açıklanması bekleniyor.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ