Yargı dizisi Ayten Kimdir?

16.10.2022

0 Yorum

Yargı dizisi Ayten karakterini inceleyeceğiz. Yargı dizisi Ayten kimdir, Yargı Ayten rolünü kim oynamaktadır, bu bilgileri aşağıda paylaşalım.

Yargı dizisi Ayten Kimdir?

Yargı Dizisi Ayten kim? Bu soruya yanıt arıyoruz. Pazar akşamları saat 8’de milyonları Kanal D ekranlarına kilitleyen polisiye konulu aksiyon Yargı dizisi 18 Eylül’de başladığı 35. Bölümden itibaren başladığı 2. Sezonunda da fırtınalar estirmeye devam ediyor. Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz önderliğinde hızla akan diziye oyuncu akışı da sürüyor. Bu yazımızda seriye ikinci sezonda dahil olan Yargı dizisi Ayten karakterini inceleyeceğiz. Yargı dizisi Ayten kimdir, Yargı Ayten rolünü kim oynamaktadır, bu bilgileri aşağıda paylaşalım.

Yargı Dizisi Ayten kimdir? (Elif Melda Yılmaz)

yargı dizisi ayten

Yargı Dizisi Ayten karakteri 35. Bölümle başlayan ikinci sezonda Metin’in kiracısı olarak dizi ekibine dahil olmuştur. Yargı dizisi Ayten rolünü ise Elif Melda Yılmaz oynamaktadır. 1977 doğumlu Eskişehirli oyuncu 45 yaşında rol aldığı Yargı dizisinde gençlere meydan okuyor. Tecrübeli oyuncu 2000 yılında Bilkent Üni. Tiyatro bölümünden başarıyla mezun olduktan sonra memleketi Eskişehir’de Büyükşehir Belediye Tiyatrolarının kurucu oyuncularından birisi oldu. Onlarca tiyatro rolünde görev aldıktan sonra 2004 yılında ekranlarla tanışan Yargı dizisi Ayten rolündeki Elif Melda Yılmaz, ilk dizi deneyimini Tatil Aşkları dizisinde Tuğçe rolüyle yaşamıştı. Ardından ekranlardan uzun süre uzak kalan Elif Melda Yılmaz 2008 yapımı Yengeç Oyunu adlı filmde canlandırdığı Nuriye rolüyle tek beyaz perde deneyimini yaşarken 2011 yılına kadar tekrar sessizliğe büründü. Bu tarihten sonra dizilerde aktif roller almaya başlayan tecrübeli oyuncu Yargı dizisi Ayten rolüne kadar çok sayıda dizide roller aldı.

Yargı dizisi Ayten daha önce nerelerde oynadı?

Yargı dizisi Ayten rolündeki Elif Melda Yılmaz 2011 Yılında İffet dizisinde rol aldıktan sonra 2015 ve 16 yıllarında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Meryem rolüyle seyirciyi kendisine hayran bırakmıştı. Bunun ardından 2017 yılında çekilen Esaretim Sensin dizisinde Alev karakterinde izlediğimiz Elif Melda Yılmaz son olarak ise Aşkın Tarifi dizisinde Feyza rolüyle karşımıza çıkmıştı. Bu dizinin ekibinden ayrıldıktan sonra Yargı dizisi Ayten rolüyle tekrar karşımıza çıkmıştır.

Güzel oyuncunun kişisel instagram hesabına /elifmeldayilmaz aramasıyla ulaşabiliyorsunuz.

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun        jakuzi   Tv yayın akışı  Araç proje İngilizce Kursu Bilgisayar takip programı Boyalı Polyester İplik

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ