Yargı Dizisine Bir Ödül Daha Verildi!

08.01.2023

0 Yorum

Yargı dizisine bir ödülde AllMagazin dergisi tarafından layık görüldü

Yargı Dizisine Bir Ödül Daha Verildi!

2 sezondur yayında olan Yargı dizisi izleyici tarafından beğenilmesinin yanı sıra aldığı ödüllerle de birkaç kez gündeme gelmiştir. Yargı dizisine bir ödülde AllMagazin dergisi tarafından layık görüldü. Pınar Deniz’in hayat verdiği Yargı dizisi Ceylin karakteri “en iyi dizi karakteri” ödülü için kabul edildi.

Sema Ergenekon’un kaleme aldığı Yargı dizisinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu hem oyunculukları hem de uyumlarıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. Pazar günleri saat 20’de Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi yeni bir ödüle daha layık görülmüş oldu.

Bu yazıda neler var?

Disney+ Avcı Dizisi Geliyor!

Yargı dizisi Ceylin karakteriyle büyük beğeni toplayan Pınar deniz, bu kez de Uraz Kaygılaroğlu ile ortak bir projeye girişiyor. Disney + tarafından yayınlanacak olan Avcı dizisi için resmen duyuru yapıldı. Dizinin konusu ve yayın tarihiyle alakalı bir açıklama yapılmazken, dizinin ücretli bir platform olan Disney Plus üzerinden yayına gireceği kesinleşmiş oldu.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ