Yargı Setinden Aceleyle Ayrılmıştı! Kötü Haber Geldi

17.01.2023

0 Yorum

Kaan Urgancıoğlu ile başrolünü paylaştığı Yargı dizisi ile inanılmaz bir çıkış yakalayan Pınar Deniz, hafta içerisinde setteyken gelen kötü bir haberle sarsılmıştı. Başarılı oyuncunun amcası kalp yetmezliği tedavisi görüyordu. Hastaneden gelen bildirimle sarsılan Deniz, alelacele setten ayrılmak zorunda kalmıştı. Arkadaşları ve hayranlarını merak içinde bırakan ayrılığından beklenmeyen haber geldi. Amcası Vefat Etti Pınar Deniz, setten […]

Yargı Setinden Aceleyle Ayrılmıştı! Kötü Haber Geldi

Kaan Urgancıoğlu ile başrolünü paylaştığı Yargı dizisi ile inanılmaz bir çıkış yakalayan Pınar Deniz, hafta içerisinde setteyken gelen kötü bir haberle sarsılmıştı. Başarılı oyuncunun amcası kalp yetmezliği tedavisi görüyordu. Hastaneden gelen bildirimle sarsılan Deniz, alelacele setten ayrılmak zorunda kalmıştı. Arkadaşları ve hayranlarını merak içinde bırakan ayrılığından beklenmeyen haber geldi.

Amcası Vefat Etti

Pınar Deniz, setten acele bir şekilde ayrılarak arkasında büyük merak bırakmıştı. Hastanede tedavi altında olan amcası Velit Deniz’in vefat ettiği haberi geldi. Cenazesi Tarabya’da kaldırılan amca Deniz mezarında son yolculuğuna uğrandı.

Yargı 50. Bölüm de Zirvede

Yargı dizisi her yeni bölümüyle reyting sıralamasının zirvesinde olmaya devam ediyor. Dizinin bu hafta yayınlanan 50. Bölümü de yine zirveden düşmedi. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun müthiş bir uyum içerisinde başrolde görev aldığı dizi, her geçen hafta zirvedeki yerini sağlamlaştırıyor.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

İlgili Terimler : , ,

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ