Yaşar Topluluğu kültür ve sanatın destekçisi- Güncel Haberler

10.06.2022

0 Yorum

İdil Yiğitbaşı:” Kültür ve sanat yaşamlarımızı zenginleştiriyor, bize farklı bakış açıları kazandırıyor, yaratıcılığımızı besliyor.

Yaşar Topluluğu kültür ve sanatın destekçisi- Güncel Haberler

İdil Yiğitbaşı:” Kültür ve sanat yaşamlarımızı zenginleştiriyor, bize farklı bakış açıları kazandırıyor, yaratıcılığımızı besliyor. İçerdiği çeşitlilikle toplumun hoş görüsünü de artırıyor.”

 

Türkiye’nin sanayileşme sürecinde yatırımlarıyla ülkemiz ekonomisine değer katan, 77 yıldır kalkınmaya desteğini sürdüren Yaşar Topluluğu, şirketleri ve vakıfları ile eğitim, kültür, sanat ve spora destek vererek toplumsal gelişime katkı sağlamaya devam ediyor.

 

İzmir Kültür Sanat Vakfı’nın(İKSEV) kurucularından olan Yaşar Topluluğu, İKSEV tarafından bu yıl 35’incisi düzenlenen Uluslararası İzmir Festivali’nin de festival destekçileri arasında yer aldı. Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde gerçekleşen açılış konserine katılan Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili İdil Yiğitbaşı’na, Yaşar Topluluğu’nun sanata olan katkısı sebebiyle İzmir Kültür Sanat VakfıYönetim Kurulu Başkanı Filiz Eczacıbaşı Sarper tarafından plaket takdim edildi.

 

Topluluğun kültür ve sanata olan desteğinin devam edeceğini vurgulayan İdil Yiğitbaşı: "Kültür ve sanat yaşamlarımızı zenginleştiriyor, bize farklı bakış açıları kazandırıyor, yaratıcılığımızı besliyor. İçerdiği çeşitlilikle toplumun hoş görüsünü de artırıyor. Yaşar Topluluğu olarak vakıflarımız, şirketlerimiz ve kurulmasına öncülük ettiğimiz sivil toplum kuruluşlarıyla toplumun gelişimini destekliyoruz. Kurulduğu günden bu yana; yaklaşık 40 yıldır, şehrimizin kültür ve sanat hayatına değer katan İzmir Kültür Sanat Vakfı’nı destekliyoruz. İKSEV, başta Uluslararası İzmir Festivali olmak üzere çok sayıda başarılı etkinliğe imza atıyor, İzmir’i dünya sanatçıları ile buluşturuyor. Yaşar Topluluğu olarak bu kültür ve sanat zenginliğine katkımız devam edecek” diye konuştu.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ